Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LEGO Pirates of the Caribbean

Kategoria: Gry akcji
Producent: TT Games
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 15.12.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1368

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - LEGO Pirates of the Caribbean


Opis - LEGO Pirates of the Caribbean
LEGO Pirates of the Caribbean to tytuł, który pojawi się na rynku w maju 2011 roku i jak nietrudno się domyślić, jest to kolejna gra, będąca odwzorowaniem znanego filmu, ale osadzona w świecie zbudowanym z klocków LEGO. Jak do tej pory mieliśmy okazje grać LEGO-ludkami między innymi w adaptacji przygód Indiany Jonesa, Gwiezdnych Wojen czy też Harry’ego Pottera. Teraz czas na kapitana Jacka Sparrowa i jego kompanów. Nie podano jak na razie szczegółów samej fabuły, znamy jednak dane, które mówią, czego spodziewać się po grze.

LEGO Pirates of the Caribbean składać się będzie z dwudziestu zróżnicowanych poziomów. Nie będziemy tu sterować jedynie zwariowanym kapitanem piratów, ale także i innymi postaciami. Łączna ich ilość wynosi siedemdziesiąt, więc wybór to ogromny, a każda ma oczywiście unikalne umiejętności, które będzie się wykorzystywać, by pchnąć akcję do przodu. Oprócz zabawy singlowej będzie także możliwość przemierzania klockowego świata w trybie kooperacji, więc możemy zaprosić do zabawy przyjaciela. Z pewnością pojawią się także dodatki – jak na przykład edytor poziomów. Jednak póki co wypada czekać na informacje od wydawcy.

Tytuł ten ukaże się na wiele platform. Będzie wydanie LEGO Pirates of the Caribbean na PC (nie podano jeszcze wymagań sprzętowych tej wersji), a także konsole Xbox 360 I PlayStation 3. Swoje wersje LEGO Pirates of the Caribbean otrzymają również posiadacze PSP, Wii oraz DS. Póki co pozostaje uzbroić się w cierpliwość i czekać na pierwsze zwiastuny oraz obrazki z gry. Gdy tylko wyjdą, będzie można znaleźć je na tej stronie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: LEGO Pirates of the Caribbean

dodał: ~dawid , 03.05.2011

super gierka