Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

LEGO Harry Potter: Years 5-7

Kategoria: Gry akcji
Producent: Traveller's Tales
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 02.11.2011
Rozmiar: 482 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 1936

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.
Opis - LEGO Harry Potter: Years 5-7

LEGO Harry Potter: Years 5-7 z dość ciekawej perspektywy, pozwala nam spojrzeń na historię pewnego młodego czarodzieja, którego przygody mieliśmy okazję poznać, dzięki książkom, które napisała J. K. Rowling.

Gra nawiązuje do wydarzeń, znanych z Zakonu Feniksa, Księcia Półkrwi a także Insygnii Śmierci. Nieuchronnie nadciąga więc czas, ostatecznej konfrontacji z Lordem Voldemortem. Gra LEGO Harry Potter: Years 5-7 daje nam możliwość wcielenia się nie tylko w głównego bohatera cyklu, ale też w jedną z kilku postaci takich jak Hermiona Granger czy Hagrid, których z pewnością kojarzą fani serii. Mamy również okazję odwiedzić, wiele charakterystycznych miejsc takich jak Ulica Pokątna czy Hogwart.

Mimo, że jest to gra z serii LEGO, momentami da się odczuć dość mroczny klimat rozgrywki. Nie jest on jednak przesadnie wyolbrzymiony, więc do rozgrywki spokojnie mogą zasiąść również młodsi gracze. Grafika jaką mamy okazję podziwiać, jest niezwykle charakterystyczna. Cały przedstawiony świat, łącznie z postaciami jest zbudowany z klocków LEGO. Dzięki niezwykle dopracowanej animacji, nie jest to jednak problem a sama tytuł, jest bardziej przystępny dla młodszych graczy. Warto też wspomnieć o trybie kooperacji, który dzięki możliwości gry razem ze znajomym, potrafi dostarczyć naprawdę wiele rozrywki. Wymaga też ścisłej współpracy i wykorzystywania uzupełniających się umiejętności. Rozgrywka w LEGO Harry Potter: Years 5-7 nie jest szczególnie skomplikowana, opiera się w głównej mierze na elementach zręcznościowych, które niekiedy przeplatają się z prostymi zagadkami.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: LEGO Harry Potter: Years 5-7

dodał: adam321a , 23.05.2016

Pełna wersja gry jest dostępna do kupienia. Z naszej strony można pobrać jedynie wersje demonstracyjną. Pozdrawiam, Administracja.

dodał: ~Szymon , 20.05.2016

jak pobrać pełną wersje?\\n