Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Legendary

Kategoria: Gry akcji
Producent: Spark Unlimited
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 13.01.2009
Rozmiar: 1,92 GB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 380

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Legendary

  • Procesor: Pentium 4 3 GHz
  • Pamięć RAM: 1 GB
  • Karta graficzna: 256 MB (GeForce 6800 lub lepsza)
  • Miejsce na dysku twardym: 13 GB
Opis - Legendary

Legendary to rasowa futurystyczna strzelanina rozgrywana w trybie pierwszoosobowym. Fabuła nie stanowi tu zbytniej przeszkody w istocie rozgrywki jaką jest walka z hordami krwiożerczych potworów. Oto główny bohater, z zawodu złodziej przez przypadek odnajduje i otwiera niesławna puszkę pandory, uwalniając do naszej rzeczywistości zastępy wilkołaków, smoków i tym podobnych bestii. W takiej sytuacji czując się odpowiedzialny za całe zamieszanie Charles postanawia sam rozwiązać problem eksterminując panoszące się monstra. Na całe szczęście okazuje się, ze w swojej krucjacie nie jest osamotniony, a wspierają go jego wierni przyjaciele. Ponieważ gra toczy się w czasach współczesnych, również arsenał dostępnej broni jest realistyczny. Ciekawą innowacją jest zmienny poziom agresji przypisany do każdego z potworów  - tak więc zaatakowana i osaczona bestia w czasie walki staje się coraz bardziej agresywna i zdeterminowana by zabić naszego bohatera. Legendary posiada również tryb multiplayer, w którym możemy zmierzyć się za pośrednictwem Internetu z innymi graczami.­

­


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Legendary