Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Left 4 Dead 2: The Sacrifice

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Valve Software
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 07.12.2011
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Left 4 Dead 2: The Sacrifice

Procesor: Core 2 Duo 2.4 GHz

RAM: 1 GB

karta grafiki: 256 MB (GeForce 7600 lub wydajniejsza)

7.5 GB miejsca na dysku

Opis - Left 4 Dead 2: The Sacrifice

Left 4 Dead 2: The Sacrifice to dość ciekawy dodatek. Jest on zgodny, zarówno z pierwszą jak i z drugą częścią gry. Rozgrywka polega na walce z mutantami, powstałymi w wyniku infekowania ludzi wirusem. W tej kwestii więc nic się nie zmieniło a naszym celem nadal jest przetrwanie.

Tym razem jednak finał historii, której jesteśmy świadkami, jest bardziej dramatyczny. Jeden z naszych bohaterów, musi zginąć by ocalić pozostałych. Pomimo rozbudowania wątku fabularnego, ponownie, największy nacisk położony został na tryb sieciowy, z myślą o którym gra była od początku projektowana. Oczywiście tym razem, nie brakło też możliwości rozgrywki, z postaciami sterowanymi przez sztuczną inteligencję.

Kooperacja wraz z innymi graczami, dostarcza wielu wrażeń, wymagając jednak posiadania dość wysokich umiejętności. Współpraca to coś, bez czego w świecie Left 4 Dead 2 sobie nie poradzimy. Należy o tym pamiętać i doceniać jak dużym wsparciem jest obecność kompanów, którzy w The Sacrifice odgrywają jeszcze większą rolę niż dotychczas. Oprawa graficzna, nadal opiera się na tym samym silniku, więc w kwestii wrażeń wizualnych, nie będziemy zaskoczeni. Left 4 Dead 2: The Sacrifice to dodatek, oferujący nam solidną porcję rozrywki, którą docenią z pewnością gracze, mający już do czynienia z poprzednimi częściami.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Left 4 Dead 2: The Sacrifice