Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Left 4 Dead 2: The Passing

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Valve Software
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 29.03.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Left 4 Dead 2: The Passing

Core 2 Duo 2.4 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki GeForce 7600 lub lepsza, 7.5 GB HDD
Opis - Left 4 Dead 2: The Passing

The Passing to tytuł pierwszego, oficjalnego dodatku do gry Left 4 Dead 2. Tym razem fabułę poprowadzono w interesującą stronę.

Mamy okazję obserwować, jak przeplatają się losy bohaterów, dwóch dotychczas wydanych części gry. Ponownie więc spotykamy postacie takie jak Zoey czy Bill. Fabuła dodatku The Passing, została umiejscowiona pomiędzy wydarzeniami, znanymi z pierwszej i drugiej kampanii Left 4 Dead 2. Rozgrywka nadal opiera się na walce o przetrwanie. Trafiamy do kolejnego miasteczka, które zostało dotknięte tajemniczą epidemią. Hordy krwiożerczych zombie, tylko czekają na odpowiednią okazję by nas dopaść. My musimy przeżyć, wykorzystując wszelkie dostępne sposoby walki, z pojawiającymi się zewsząd przeciwnikami.

The Passing daje nam też możliwość zmierzenia się w trybie wieloosobowym, który przez wielu graczy uznawany jest za najważniejszy element gier z serii Left 4 Dead. Oferuje on nam rozwiązania, znane już z poprzednich części. Jedyną zmianą, jest tak naprawdę dodanie szeregu nowych map. Mimo to, nadal bawi on równie dobrze jak wcześniej. Wraz z The Passing zyskujemy też dodatkowe dwa rodzaje broni oraz kolejną odmianę zombie. Łatwo można zauważyć, że to rozszerzenie do gry Left 4 Dead 2 nie wprowadza znaczących zmian. Najbardziej istotną nowością jest interesujące rozwinięcie wątku fabularnego. The Passing jest więc dodatkiem, wartym polecenia głównie oddanym fanom serii, którzy z chęcią poznają dalsze losy ulubionych bohaterów.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Left 4 Dead 2: The Passing