Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Left 4 Dead

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Turtle Rock Studios
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 03.01.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista

Brak

Wymagania sprzętowe - Left 4 Dead

  • Procesor: 3 GHz
  • Pamięć RAM: 2 GB
  • Karta grafiki: 128 MB
  • Miejsce na dysku twardym: 7.5 GB
Opis - Left 4 Dead

Left 4 Dead to jedna z nielicznych gier akcji, które stawiają na walkę drużynową. Świat, do którego trafiamy pełen jest zombie, które powstały w wyniku działania wirusa nowej generacji.

Bohaterowie, którymi mamy okazję pokierować, należą do nielicznych, którzy oparli się mutacji. Nie mamy jednak czasu na rozważanie, dlaczego tak się stało. Musimy za wszelką cenę, uciec przed krwiożerczymi istotami. W tym celu, konieczna jest ścisła współpraca z innymi ocalałymi. Walcząc samotnie jesteśmy skazani na klęskę. Do obrony wykorzystujemy wszelką broń, jaką tylko uda nam się znaleźć. Co ciekawe w Left 4 Dead, mamy możliwość wcielenia się nie tylko w uciekinierów ale też w zombie.

Gdy zdecydujemy się wybrać ofiary mutacji, rozgrywka wygląda zupełnie inaczej. Nie mamy do dyspozycji żadnej typowej broni. Musimy polegać na umiejętnościach, posiadanych przez postacie, którymi kierujemy. Przykładowo grając Boomerem, możemy opluć krwią nasze ofiary, co zwabi do nich inne mutanty. Cała historia, którą poznajemy w Left 4 Dead podzielona została na cztery kampanie. Pozornie, zadania w nich są zróżnicowane, jednak tak naprawdę, wszystko ogranicza się do przetrwania na danej mapie. Left 4 Dead to gra wręcz stworzona do rozgrywek sieciowych. Możemy się o tym przekonać, wykorzystując dostępny tryb wieloosobowy. Konieczność wspólnej walki o przetrwanie wraz z innymi graczami, dostarcza wielu wrażeń i znacznie podnosi poziom trudności, tym bardziej, że w rolę mutantów również mogą wcielić się gracze, którzy chętnie na nas zapolują.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Left 4 Dead

dodał: ~rafał2004 , 19.02.2015

najlepsza gra na świecie to left dead 4 ekstra gra\\n

dodał: ~szweja , 05.05.2012

czy to jest full wersja ?

dodał: ~piniodzory , 17.01.2011

za darmoszke

dodał: ~o lol , 31.03.2010

jakie ciecie\n

dodał: ~bodzio , 12.03.2010

jak sciagnac ? no zal\n

dodał: ~ggg' , 01.02.2010

lol

dodał: ~lol , 20.01.2010

no 4! sami są botami

dodał: ~Laaa.. , 07.11.2009

Pff..2+2=? Haha..4!