Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Larva Mortus v 1.02

Kategoria: Gry akcji
Producent: Rake In Grass
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 29.04.2009
Rozmiar: 50 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 204

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.
Opis - Larva Mortus

Pobierz darmowe demo dynamicznej gry akcji Larva Mortus! 

Gra akcji Larva Mortus przeniesie Cię do XIX w­ieku, kiedy to siły ciemności zaczęły atakować świat. Jesteś tu wyszkolonym zarówno w walce jak i egzorcyzmach agentem, który zostaje posłany do walki z kreaturami ciemności i istotami używającymi czarnej magii.

Pobierz darmową wersję demonstracyjną gry i rzuć się do walki z ponad trzydziestoma róznymi przeciwnikami - wampirami, nieumarłymi, wilkołakami i innymi. Dostaniesz do dyspozycji solidny arsenał - od pistoletu po "dynamo gun". Misje w Larva Mortus generowane są losowo, więc każda rozgrywka to inna praktycznie inna gra.

Wersja demonstracyjna tej gry akcji ukaże Ci również system rozwoju postaci, wzorowany na grach fabularnych. Im więcej zwycięstw odnosisz i przeciwników zniszczysz, tym bardziej rozwijasz swego bohatera. Pomoże Ci to w przechodzeniu kolejnych lokacji - od pustych, nawiedzonych wzgórz po mroczne katakumby. Pobierz darmowe demo i posłuchaj mrocznej, orkiestralnej ścieżki dźwiękowej. Jeżeli lubisz dynamiczne, klimatyczne strzelaniny - to jest właśnie gra, jakiej szukasz!Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Larva Mortus