Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

L.A. Noire

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Rockstar Games
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 19.05.2011
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - L.A. Noire

Procesor: Quad Core 3.2 GHz

Pamięć: 2 GB RAM (8 GB RAM - Vista/7),

Karta graficzna: 1536 MB (GeForce GTX 580 lub lepsza),

Miejsce na dysku: 16 GB HDD,

System operacyjny: Windows XP/Vista/7

Opis - L.A. Noire

L.A. Noire to gangsterska gra akcji osadzona w latach 40tych XX wieku w tytułowym mieście Los Angeles, w której gracz ma możliwość wcielić się w oficera departamentu policji Cole Phelps’a, próbującego w tym właśnie fachu odkupić swoje winy z II Wojny Światowej. Zadaniem gracza jest pomóc Phelps’owi przejść kolejne szczeble policyjnej kariery w jak najbardziej skuteczny i spektakularny sposób, nie mniej jednak przede wszystkim skuteczny.

Jak wiadomo lata 40te to czas w którym największe amerykańskie miasta były nękane przez falę najróżniejszych przestępstw, dlatego nasz bohater ma naprawdę pełne ręce roboty. Głównym zadaniem gracza jest wyjaśnienie zagadki tajemniczych morderstw, które sieją trwogę wśród mieszkańców Miasta Aniołów, a w wolnym czasie, w zależności od chęci, można wykonać przygotowane przez twórców dodatkowe questy, równie ciekawe co główna linia fabularna

Gra w pewnym stopniu przypomina inne tego typu tytuły, jak np. Mafia czy seria GTA, ale w porównaniu do nich jest dużo bardziej mroczna i w rzeczywistości przypomina film kryminalny, kręcony właśnie w latach 40 i 50tych - co bez wątpienia jest jej zaletą. Oczywiście miasto w grze to wiernie odzwierciedlona, amerykańska aglomeracja, w której gracz może dowolnie penetrować zakątki w poszukiwaniu dowodów, zbierać przedmioty, a także walczyć z przeciwnikami. Cole Phelps w swojej pracy nie jest skazany rzecz jasna na podróżowanie pieszo, toteż do naszej dyspozycji oddano masę ciekawych samochodów z tego okresu.

Mocną stroną tej produkcji jest jej oprawa audio-wizualna, szczególnie mimika twarzy. Ta została pieczołowicie dopracowana przy pomocy specjalnego studia i niezliczonej ilości kamer monitorujących pracę twarzy faktycznych aktorów, udzielających swojej facjaty postaciom w grze. Dzięki temu, nasz detektyw podczas przesłuchania, bądź rozmowy jest w stanie określić czy rozmówca jest zmartwiony, zdenerwowany, zachwycony itd. Dodaje to grze niezwykłego i niespotykanego dotąd smaczku, jak również niebywałej grywalności.

Całość dopełnia świetna, jazzowa muzyka rodem z lat 40. i 50, która odpowiednio dostraja się do wydarzeń na ekranieDodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: L.A. Noire