Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Kroniki Riddicka: Assault on Dark Athena

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Starbreeze AB
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 18.08.2009
System operacyjny: Windows XP

Brak

Wymagania sprzętowe - Kroniki Riddicka: Assault on Dark Athena

  • Core 2 Duo 1.8 GHz,
  • 2 GB RAM,
  • karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 lub lepsza),
  • 11 GB HDD,
  • Windows XP SP2/Vista
Opis - Kroniki Riddicka: Assault on Dark Athena
The Chronicles of Riddick Assault on Dark Athena to znakomita gra akcji, w którą po prostu muszą zagrać wszyscy ci, którym podobała się poprzednia przygoda Riddicka – ucieczka z Butcher Bay. Assault on Dark Athena to bezpośrednia kontynuacja tamtej części, a zarazem kolejna odsłona serii Kroniki Riddicka. Niestety, wydawca nie zdecydował się na udostępnienie wersji demo The Chronicles of Riddick, dlatego tez przedstawiamy wyłącznie opis gry, mamy także do niej kilka dodatków.
Wydany na PC tytuł The Chronicles of Riddick Assault on Dark Athena pozwala nam ponownie na wcielenie się w ostatniego Furiona - Riddicka. Trafia on na tytułowy statek Dark Athena, gdzie musi po cichu rozprawić się załogą. Nie będzie więc frontalnych ataków z okrzykiem na ustach, a ciche skradanie się do ofiar i szybka eliminacja z zaskoczenia przeciwników. W Chronicles of Riddick Assault on Dark Athena Riddik ponownie wykorzystuje swoje umiejętności – widzenie w mroku oraz czuły słuch. Będzie mógł także wspomagać się poprzez przejmowanie za pomocą komputerów robotów na pokładzie statku. Download The Chronicles of Riddick Assault on Dark Athena w wersji demonstracyjnej nie jest niestety możliwy, jeśli jednak znasz poprzednią część, napiszemy po prostu, że poziom grywalności oraz klimat został utrzymany a tym samym, wysokim poziomie i chyba nie trzeba większej zachęty do zakupu tego tytułu. Warto nadmienić, że wydano The Chronicles of Riddick na PC oraz konsole, możesz więc nabyć również konwersję The Chronicles of Riddick na PS3.

Cała seria The Chronicles of Riddick oparta jest na filmach fabularnych Pitch Black oraz kroniki Riddicka, a także filmie animowanym (będącym łącznikiem wymienionych) pod nazwą Kroniki Riddicka Mroczna Furia. Jako że nie możemy zaproponować Ci żadnego grywalnego materiału z The Chronicles of Riddick Dark Atena, pozostaje tylko polecić Ci obejrzenie oficjalnego filmiku promującego grę. Trailer The Chronicles of Riddick Assault on Dark Athena znajdziesz w wiel miejscach w sieci.
Oprócz świetnej grafiki zwraca uwagę niesamowity soundtrack The Chronicles of Riddick, który nadaje klimat rozgrywce, a także tryb online The Chronicles of Riddick, gdzie możemy spróbować swych sił w starciu z innymi żywymi graczami. Jeśli masz już pełną wersję tego tytułu, pobierz patch The Chronicles of Riddick, dostępny za darmo na naszych stronach. A żeby ułatwić Ci przejście tego tytułu, mamy dla Ciebie kody The Chronicles of Riddick.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Kroniki Riddicka: Assault on Dark Athena