Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Król Artur

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Neocore Games
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 03.11.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Król Artur

  • Core 2 Duo 2.13 GHz,
  • 1.5 GB RAM,
  • karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 lub lepsza),

Opis - Król Artur
Gra Król Artur– w oryginale King Arthur – to nadchodząca strategia czasu rzeczywistego, w której będziemy mieli okazję cofnąć się do czasów legendarnego króla i rycerzy Okrągłego Stołu. Premiera gry Król Artur zapowiedziana jest na 12 listopada 2009 roku, warto więc przyjrzeć się, jak będzie wyglądać ten tytuł w praktyce.

Jest to rts, w którym mamy dwie mapy – taktyczną, ukazującą podzieloną na czterdzieści rejonów Brytanię oraz bitewną, gdzie toczymy boje z wrogami. Na drodze naszym wojskom staną lokalne, skłócone ze sobą plemiona, barbarzyńcy oraz istoty nadprzyrodzone z celtyckich mitów i legend. Gameplay Król gry Artur koncentrować się będzie na zdobywaniu w bitwie kolejnych prowincji, aż do całkowitego podbicia wyspy. Ważnym aspektem będzie tu ekonomia – w zależności od ustalonego poziomu podatków wzbogacamy nasz skarbiec, jednak musimy uważać z ich wysokością. Zbyt duży trybut może spowodować bunt w danej prowincji i jej odłączenie się od naszego imperium. Jego przegląd oraz kierunki możliwych ekspansji przedstawia mapa taktyczna.

Na mapie bitewnej sterujemy dziesiątkami wojowników w czasie rzeczywistym, wydając rozkazy i na bieżąco reagując na sytuację. To ukazuje zresztą oficjalny trailer gry Król Artur, który możesz obejrzeć na naszych stronach, nadto galeria z gry Król Artur przy tym opisie także da Ci niezłe wyobrażenie o jej oprawie wizualnej. Trzeba przyznać, że robi ona wrażenie. Możesz ściągnąć na swój komputer każdy screenshot i przyjrzeć się mu dokładnie, a nawet użyć go jako tapety. Prócz zwykłych jednostek możesz wydawać komendy na polu walki także bohaterom – są tu wszyscy rycerze Okrągłego Stołu oraz ich oponenci, którzy stoją po stronie zła. Pojedynki bohaterów z pewnością nie raz przeważą szalę bitwy!

Znamy już wymagania Król Artur – nie są one zbyt wielkie. Miejmy nadzieję, że ukaże się darmowa wersja demo Król Artur, pozwalająca przetestować ją przed zakupem. Gdy tylko będzie możliwy download Król Artur w wersji demonstracyjnej, znajdziesz go na naszych stronach. Gra Król Artur wyjdzie na PC, nie planowana jest konwersja Król Artur na Xbox 360 ani wersja Król Artur na PS3. W wersji komputerowej z pewnością pograsz w Król Artur na Windows 7. Jeśli wiec lubisz strategie czasu rzeczywistego osadzone w barbarzyńskich realiach, nie przegap premiery tego tytułu! Brytania będzie do podbicia już w listopadzie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Król Artur

dodał: ~xs1 , 18.08.2015

git

dodał: ~xD13 , 14.11.2010

Spoko;d

dodał: ~songogoku , 06.03.2010

czy ktos wreszcie napisze jak moszna sciognoc gre te i twierdze krzyszowiec czy nie co

dodał: ~pipa gola , 27.12.2009

super jehha bara bara bzyk styk