Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Knights of the Temple II: Czas Demonów

Kategoria: Gry akcji
Producent: Cauldron
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 24.10.2011
Rozmiar: 148.6 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 250

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Knights of the Temple II: Czas Demonów

Taktowany zegarem 2.4 GHz procesor

512 MB pamięci RAM

Karta graficzna nVidia GeForce 4 (warto posiadać wydajniejszy model z 64 MB pamięci)

2.2 GB miejsca na dysku

Opis - Knights of the Temple II: Czas Demonów

Knights of the Temple II: Czas Demonów jest grą, która przenosi nas do XIII wieku czyli okresu, który jest dość rzadko poruszany przez branżę elektronicznej rozrywki. Nasza postać to członek zakonu templariuszy, który przemierza świat i walczy ze sługami zła.

Podczas rozgrywki odwiedzimy wiele zróżnicowanych lokacji, w których czeka na nas mnóstwo zadań do wykonania. Większość miejsc wyraźnie nawiązuje do okresu średniowiecza, podobnie jest z ekwipunkiem, który przywodzi na myśl krucjaty rycerskie. Rozgrywce trudno zarzucić liniowość, świat gry jest otwarty, zadania możemy wykonywać praktycznie w dowolnej kolejności pamiętając jednak o tym, że każde z nich ma bezpośredni wpływ na przebieg wydarzeń.

Knights of the Temple II: Czas Demonów oferuje nam też szereg misji pobocznych, których wykonanie nie wpływa w żaden sposób na fabułę. Dzięki nim, możemy jednak zyskać dostęp do nowych lokacji a także przedmiotów. Dość ciekawie w grze rozwiązano kwestię, prowadzenia dialogów z napotkanymi postaciami. Sposób rozmowy wpływa na to jak dużym zaufaniem darzy nas rozmówca, co przekłada się bezpośrednio na ilość informacji, jakimi jest skłonny się podzielić z nami. Tryb wieloosobowy daje nam możliwość formowania wraz z innymi graczami drużyn, które wspólnie przemierzają nieprzystępny średniowieczny świat, w poszukiwaniu wszelkich oznak działalności zła. Od strony graficznej, gra nadal prezentuje się nie najgorzej pomimo upływu kilku lat od premiery. Wprawdzie daleko jej do poziomu jaki prezentują najnowsze produkcje, jednak zaletą z tego wynikającą, są bardzo skromne wymagania sprzętowe.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Knights of the Temple II: Czas Demonów