Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Killing Floor

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Tripwire Interactive
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 12.10.2009
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista

Brak

Wymagania sprzętowe - Killing Floor

  • Core 2 Duo 2.4 GHz
  • 1 GB RAM
  • karta grafiki 128 MB (GeForce 6600 lub lepsza)
  • 2 GB HDD
Opis - Killing Floor

Killing Floor jest grą, która wywodzi się od moda do gry Unreal Tournament 2004. Fabuła tego tytułu, opiera się na znanej konwencji survival horroru. Podczas rozgrywki, stajemy do walki z hordami mutantów.

Akcja tym razem została umiejscowiona w Wielkiej Brytanii, gdzie ugrupowanie Horizon prowadziło badania w efekcie, których ludzi zaczął atakować tajemniczy wirus, zamieniający ich w potwory. Zasięg epidemii stopniowo się powiększa a jedyną szansą na ratunek, jest grupa sześciu śmiałków. Przejmujemy kontrolę nad jednym z nich i rozpoczynamy dramatyczną walkę o ocalenie ludzkości. Zdobyte osiągnięcia, możemy wymieniać na nowe zdolności, zwiększające szanse na przetrwanie w niegościnnym środowisku, w którym każdy nasz krok może być ostatnim.

Jest jasne, że w grze tego typu nie mogło zabraknąć trybu kooperacji. Twórcy Killing Floor dobrze wykorzystali potencjał, jaki dawała szóstka bohaterów, udostępniając nam tryb kooperacji. W nim kontrolę nad każdym ze śmiałków, przejmuje inny gracz. Miłym gestem w stronę społeczności graczy, jest bez wątpienia udostępnienie edytora, dającego nie tylko możliwość tworzenia nowych map, ale też modyfikowania niektórych aspektów rozgrywki. Killing Floor wykorzystuje Unreal Engine 2.5 a więc silnik graficzny, wypróbowany już w wielu grach. Generowana przez niego oprawa graficzna, wprawdzie nie robi już takiego wrażenia jak kiedyś, jednak nadal prezentuje się bardzo dobrze.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Killing Floor

dodał: ~michałek , 01.04.2010

to jak sie pobierze to trzeba płacic , czy gra nie jest zawirusowana. czy dziala ?????

dodał: ~zal , 14.02.2010

Jakbyś chciał wiedzieć, ta gra jest dość nowa, i trzeba płacić

dodał: ~zal , 01.01.2010

lepiej byście dali linka do pobrania

dodał: ~zal , 01.01.2010

zal