Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Kane & Lynch: Dead Men

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: IQ Interactive
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 19.01.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Kane & Lynch: Dead Men

Procesor Pentium 4 3 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 6600 lub lepsza), 8 GB HDD, Windows XP SP2/Vista
Opis - Kane & Lynch: Dead Men
Kane and Lynch: Dead Men to gra akcji o fabule kryminalnej. Mamy tu dwóch skazańców, którym udaje się umknąć z więziennego konwoju, a następnie razem toczą wojną z gangiem The 7. Kane and Lynch to w zamyśle cała seria gier akcji, a jak wypadł debiut? Cóż, pierwsze spotkanie z duetem Kane & Lynch wzbudziło mieszane uczucia w branży gier wideo.
Niestety, download gry Kane and Lynch w wersji demo nie jest możliwy. Jednak mamy na swoich stronach gameplay tej produkcji, możesz więc zobaczyć, jak prezentuje się ta gra w praktyce. Trzeba przyznać, że to produkcja dość brutalna, pełna przemocy i wulgaryzmów – ale taki jest świat przestępczy.  Akcję gry obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby, zaś każdy kolejny etap zmusza nas do wykonywania różnych zadań.  I choć nie ma wersji demo Kane & Lynch, to dostępny na naszych stronach filmik z pewnością doskonale odda ducha tej gry.

Dodatkowym atutem wydanej na PC gry Kane and Lynch Dead Men jest muzyka. Szczególnie udanie skomponowany jest motyw (Theem) Kane and Lynch, który z miejsca pasowałby do telewizyjnego serialu kryminalnego. Niestety, w grze nieco szwankuje fizyka – może wyjdzie kiedyś patch Kane & Lynch: Dead Men, który poprawi niedociągnięcia, jednak jak na razie nie zachwyca możliwość interakcji z otoczeniem. Podobnie rzecz się ma  z grafiką – wygląda dość „niedzisiejszo”. W naszym kraju wydano Kane and Lynch: Dead Men po polsku, więc nie potrzebne Ci żadne spolszczenie do Kane and Lynch. Za wydanie Kane and Lynch: Dead Men pl odpowiada Cenega. Niestety, również polski wydawca nie zdecydował się na publikację wersji demo Kane & Lynch Dead Men. Jeśli nabędziesz ten tytuł, mamy na naszych stronach kody do gry. Te cheaty do Kane and Lynch: Dead Men są dostępne za darmo. Inne materiały z Kane and Lynch: Dead Men za free to zdjęcia znajdujące się w galerii przy tym opisie. Pobierz screenshoty Kane and Lynch: Dead Men, jeśli chcesz ozdobić swój pulpit grafikami z gry.

Kane and Lynch na PC pokazało, że twórcy mają ciekawe pomysły, ale nie zawsze potrafią je sprawnie zmienić na gameplay. Miejmy nadzieję, że IO Interactive, czyli twórcy Kane & Lynch Dead Men na PC, wyciągną wnioski i w kolejnej odsłonie gry (mamy jej zapowiedź na naszych stronach)nie popełnią tych samych błędów. Jeśli będziesz szukał, czy ukazał się jakiś inny darmowy materiał Kane and Lynch: Dead Men (jak na przykład nowy patch Kane& Lynch), wpisuje strannie nazwę gry do wyszukiwarki, bowiem często odnotowywane niepoprawne frazy to kane lynch, kane and lynch dead man, kane & lynch dead man, kane i lynch.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Kane & Lynch: Dead Men

dodał: ~czsio,27.09.2009 , 21.10.2010

to jest zajebista gra!!!!!!!!!!!!1