Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Kane & Lynch 2: Dog Days

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: IO Interactive
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 22.01.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Kane & Lynch 2: Dog Days

Pentium 4 3.0 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 512 MB (GeForce 7800 lub lepsza), Windows XP/Vista/7
Opis - Kane & Lynch 2: Dog Days

Kane and Lynch 2 to kontynuacja gry Kane& Lynch. Pierwsza odsłona miała podtytuł Dead Men, pełna zaś nazwa drugiej to Kane and Lynch 2 Dog Days. Premiera tej gry odbyła się w 2010 roku, a czego możemy spodziewać się po fabule?

Zacznijmy od tego, że akcja Kane & Lynch 2 będzie osadzona w Szanghaju.  Przyjdzie nam tu zmierzyć się zarówno z Triadą (chińską mafią) jak też i ze skorumpowanymi służbami porządkowymi Chin.  Gameplay Kane & Lynch 2: Dog Days nie będzie różnić się zbytnio od jedynki – nadal mamy tu do czynienia z grą akcji, gdzie często sięgamy po broń, zaś trup ściele się gęsto.  Producent nie udostępnił jeszcze wersji demo Kane & Lynch 2 Dog Days, gdy tylko jednak będzie możliwość jej pobrania, znajdziesz ją na stronach naszego portalu. Materiały obecnie dostępne i prezentujące druga część przygód dwójki przestępców to trailer Kane & Lynch 2: Dog Days oraz grafiki znajdujące się w galerii przy tym opisie. Jeśli chcesz, pobierz screenshoty Kane & Lynch 2: Dog Days za darmo – świetnie nadają się na tapety.

Wypada zauważyć, że kampanię będziemy mogli przejść zarówno w trybie singlowym, jak też i w trybie kooperacji dwóch graczy. W naszym kraju ukaże się Kane & Lynch 2: Dog Days po polsku, nie będzie Ci więc potrzebne żadne spolszczenie Kane and Lynch 2. Za wydanie Kane & Lynch 2: Dog Days P pl odpowiadać będzie Cenega. Wymagania sprzętowe Kane & Lynch 2: Dog Days na PC zaprezentowano nad opisem. Warto przy okazji zaznaczyć, że prócz wersji komputerowej, ukaże się także konwersja Kane & Lynch 2: Dog Days na PS3 oraz Kane & Lynch 2: Dog Days na Xbox 360.

Ciągle czekamy na wersję demonstracyjną Kane & Lynch 2.W przypadku pojawienia się dodatków do gry, można liczyć, że pojawią się one do pobrania także w naszym serwisie.Mamy tu na myśli patch Kane and Lynch 2 (jeżeli wyjdzie), tapety, mody, kody, itp. Z całą pewnością download tych dodatków Kane and Lynch 2 będzie całkowicie darmowy z naszych stron. Jeśli będziesz szukał  dodatkowych informacji na temat gry Kane and Lynch 2 na PC, wpisuj uważnie nazwę gry do wyszukiwarki, bowiem często popełniane błędy to „kane lynch 2, kane i lynch 2”.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Kane & Lynch 2: Dog Days

dodał: ~ola , 17.01.2014

czesc.

dodał: ~superr , 10.03.2013

superr

dodał: ~cromns , 26.09.2010

:D

dodał: bicu75 , 24.03.2010

xD Super