Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Just Cause

Kategoria: Gry akcji
Producent: Avalanche Studios
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 06.10.2009
Rozmiar: 542.09MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, NT, 7
Liczba pobrań: 1764

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Just Cause

  • Pentium 4 2.8 GHz,
  • 1 GB RAM,
  • karta graficzna 256MB (Geforce 6600 lub lepsza),
  • 7.4 GB HDD
Opis - Just Cause
Just Cause to gra akcji z widokiem TPP, wydana w 2006 roku przez uznaną markę, a mianowicie Eidos Interactive. Oprócz wersji Just Cause na PC, dostępna jest też edycja konsolowa na PS2, Xbox, oraz Xbox 360. Grę stworzyło studio Avalanche Studios i stanowi ona mieszankę takich tytułów, jak GTA, oraz Red Faction. Na szczęście dostępne jest demo Just Cause, które pozwala na ograniczoną eksplorację świata gry. Download Just Cause jest dostępny z naszej strony. Oczywiście wersja demonstracyjna Just Cause jest za free, dlatego warto z niej skorzystać.

Just Cause przenosi gracza na wyspę San Esperito położoną w pobliżu Ameryki Północnej, gdzie zadaniem gracza jest obalenie dyktatury zagrażającej porządkowi na świecie. Patrząc na trailer z Just Cause, można dowiedzieć się, że głównym bohaterem gry jest tajny agent CIA Rico Rodriguez, który musi wspomóc opozycję na wyspie.  Największą zaletą gry Just Cause są mapy, które oferują jedną z najbardziej otwartych, wirtualnych przestrzeni, która może być dowolnie eksplorowana. Prezentuje to gameplay z Just Cause, który za darmo możecie obejrzeć w sieci. W grze dostępne są również liczne rodzaje broni i pojazdów, dodatkowo uatrakcyjniające rozgrywkę. Gra jest bardzo popularna, a po jej ukończeniu zawsze można pobrać jakiś dodatkowy mod do Just Cause, przedłużający jej żywotność. Na szczęście możliwa jest gra w Just Cause po polsku. Dystrybutorem Just Cause pl w naszym kraju jest Cenega Poland.  

Nie da się grać w Just Cause online, gdyż gra ta skupia się na rozgrywce dla pojedynczego gracza. Rezygnując z trybu multiplayer Avalanche Studios mogło dopracować grę i wyśrubować jej poziom. Wymagania w Just Cause nie są zbyt wysokie i wystarczy średniej klasy komputer by móc w nią zagrać. Demo Just Cause jest do pobrania poniżej 


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Just Cause

dodał: ~Ziomek123 , 20.11.2011

najlepsza gra na świecie (według mnie)

dodał: ~ok , 08.10.2010

zawalista gra

dodał: ~kamakoczi , 23.03.2010

ha