Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

James Bond 007: Blood Stone

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Bizzare Creations
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 08.10.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - James Bond 007: Blood Stone

Core 2 Duo 1.8 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 7600 lub lepsza), 12 GB HDD, Windows XP/Vista/7
Opis - James Bond 007: Blood Stone
James Bond to postać znana i lubiana, a kiedy pojawia się gra z nazwiskiem agenta wszech-czasów w tytule, możemy być pewni, że emocji nie zabraknie. I rzeczywiście – najnowszy James Bond dostarcza nam wielu atrakcji, a co ważne – pokazana tu opowieść jest oryginalnym scenariuszem, nie będącym adaptacją żadnego filmu czy książki. Kogo tym razem będzie ścigać agent Jej Królewskie Mości?

Oś akcji osadzona jest wokół zagrożenia terrorystycznego. Pewna organizacja wchodzi w posiadanie tajnej broni biologiczno-chemicznej, za pomocą której ma zamiar uśmiercić tysiące niewinnych ludzi. Kto może ich powstrzymać? Oczywiście tylko Bond i oczywiście tylko w widowiskowy sposób. Nie zabraknie egzotycznych podróży, pościgów samochodowych czy też skradania się. Za napięcie odpowiada Bruce Feirstein, który napisał scenariusz „Golden Eye”, „Świat to za mało” i „Jutro nie umiera nigdy”.

Pełen tytuł tej produkcji to James Bond 007: Blood Stone. Choć nie ma wydania demo gry, można zobaczyć ja w akcji. Na sąsiedniej stronie naszego portalu znajduje się gameplay tego tytułu, ukazujący Agenta 007  w akcji. Warto zauważyć, że nie brak supernowoczesnych gadżetów, czyli elementu charakterystycznego dla wszystkich filmów z serii. Aby nadać grze jeszcze bardziej kinowy posmak, zatrudniono do dubbingu prawdziwych odtwórców ról w filmach. Głosem Bonda mówi sam Daniel Craig, a M – Judith Dench. Pojawia się też piosenkarka Joss Stone, która zaśpiewała piosenkę na potrzeby tego tytułu. Dodatkową atrakcją Blood Stone ma być tryb Multi, gdzie będzie mogło zmierzyć się ze sobą szesnastu agentów. 


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: James Bond 007: Blood Stone

dodał: radzias02 , 26.12.2015

jest ciekawa

dodał: ~ltgbjf , 19.09.2014

lubię te grę,bo jest fajna!\n