Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Iron Man II

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Sega
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 14.01.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Iron Man II


Opis - Iron Man II
Iron Man II game to kontynuacja tytułu wydanego w 2008 roku, który zebrał bardzo niskie oceny w prasie branżowej. Premiera Iron Man 2 odbyła się 30 kwietnia 2010. A co wiemy o tym tytule?

Gameplay Iron Man 2 to dynamiczna gra akcji, w której oczywiście musimy uratować cały świat. Niestety, nie jest możliwy download Iron Man 2 game w wersji demonstracyjnej , nie ukazała się taka możliwość ani przed premierą a nie po niej, dzięki której gracze mogli by przetestować grę, pobierając demo Iron Man 2.

Tytułowy bohater to człowiek odziany w dość niezwykłą zbroję – daje mu ona niesamowitą siłę i wytrzymałość, jest też zarazem bronią, dzięki której żaden złoczyńca nie ma szans. Iron Man dzięki zbroi potrafi także latać w powietrzu niczym Superman. I choć nie ma żadnych materiałów Iron Man 2 do pobrania, to mamy na swoich stronach dwa filmy widoe z gry – gameplay oraz trailer Iron Man II, które zaprezentują Ci oprawę audiowizualną tego tytułu.

Nie wiadomo jeszcze, czy wyjdzie Iron Man II po polsku. Jeśli nie znajdzie się wydawca wersji Iron Man II pl, pozostaje mieć nadzieję, że ktoś zrobi spolszczenie Iron Man 2. Jednak tytuł ten zaplanowany jest na tyle platform, że z pewnością doczekamy się edycji Iron Man 2 po polsku. Właśnie, platformy.  Wydano Iron Man 2 na PC, ukaże się Iron Man II na Xbox, a także Iron Man II na PS3, PS2, PSP i NDS. Miejmy nadzieję, że dla każdej platformy doczekamy się edycji Iron Man 2 pl.

Prócz klipów wideo nie mamy żadnych materiałów z gry, jeśli jednak wyjdą jakieś – jak na przykład patch Iron Man 2 – bądź pewien, ze znajdziesz je na naszych stronach. Oczywiście download materiałów z Iron Man II jest całkowicie darmowy. Polecamy także obejrzenie galerii z gry – pobierz grafiki Iron Man 2, aby przyozdobić swój pulpit wysokiej jakości screenami.

Gdy będziesz szukać informacji o tej grze w sieci, wpisuj uważnie jaj nazwę do wyszukiwarki, bowiem często odnotowywana niepoprawna fraza to „iron men”.
Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Iron Man II

dodał: ~rtaek , 10.10.2010

fajne

dodał: ~lop , 20.08.2010

no

dodał: ~rapi , 14.05.2010

iron man rządzi!!!

dodał: ~kubica518 , 15.02.2010

a tak po prawdzie wygląda ta gra nieźle daje 10/10

dodał: ~kubica 518 , 15.02.2010

dlaczego tego sie nie da pobrać z tej strony jeżeli który znajdzie link do pobrania do mi go podajcie ok czekam

dodał: ~kamil , 03.02.2010

to mozna tylko pobrac za pomoca God nieda sie inaczej??

dodał: ~wader , 02.02.2010

jak to pobrac :::(((

dodał: ~cep , 27.01.2010

super

dodał: ~cep , 27.01.2010

super