Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Indiana Jones and the Infernal Machine

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Lucas Art
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 27.10.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Indiana Jones and the Infernal Machine

  • Pentium II 233MHz,
  • 32MB RAM,
  • akcelerator 3D

Opis - Indiana Jones and the Infernal Machine

­Indiana Jones and the Infernal Machine to wydana w 1999 roku przygodowa gra akcji, w której mamy okazję wcielić się w tytułowego bohatera. Tym razem przyjdzie mu poszukiwać nie byle czego, a mitycznej wieży Babl. Niestety, nie jest możliwy download Indiana Jones and the Infernal Machine w wersji demo, pozostaje Ci więc jedynie zapoznać się z poniższym opisem i zdecydować na jego podstawie, czy warto nabyć ten tytuł.

Z pewnością spodoba się on każdemu miłośnikowi innej serii gier – a mianowicie Tomb Raider. Podobnie jak i tam, tak też tutaj przemierzamy starożytne ruiny i pozostałości po wymarłych cywilizacjach, rozwiązujemy napotykane po drodze zagadki, uruchamiamy mechanizmy i unikamy śmiertelnie niebezpiecznych pułapek. Nadto na drodze staja nam żołnierze Armii Czerwonej – pistolet Indiany pomoże w ich usunięciu. Cała gra składa się z siedemnastu rozdziałów, podczas których nie ma chwili na oddech. Cały czas coś się dzieje, cały czas musimy szukac drogi.

W naszym kraju wydano ten tytuł po polsku, więc po nabyciu pełnej wersji gry nie będzie Ci potrzebne żadne spolszczenie Indiana Jones and the Infernal Machine. Nie ukazał się żaden patch Indiana Jones and the Infernal Machine, co oznacza, że gra jest wykonana bez zarzutu pod względem programowania. My zaś ze swej strony możemy Ci oferować kody do Indiana Jones and the Infernal Machine, dzięki którym dasz radę przejść ten tytuł od początku do końca. Dokładny ich opis znajduje się na osobnej stronie.

Gra Indiana Jones and the Infernal Machine wyszła na PC. Nie uakzała się konwersja Indiana Jones and the Infernal Machine na Xbox ani PS.­Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Indiana Jones and the Infernal Machine