Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Indiana Jones and the Emperor's Tomb

Kategoria: Gry akcji
Producent: Lucas Art
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 27.10.2009
Rozmiar: 276.79MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1118

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Indiana Jones and the Emperor's Tomb

  • Procesor Pentium III 733 MHz,
  • 128 MB RAM,
  • 32 MB akcelerator 3D,
  • 1.75 GB HDD

Opis - Indiana Jones and the Emperor's Tomb

­Indiana Jones and the Emperor's Tomb to gra inspirowana oczywiście filmowymi przygodami najsłynniejszego archeologa świata, zaś za jej powstanie odpowiada doskonale znana firma Lucas Art. W tej przygodzie przyjdzie nam sterować nim w poszukiwaniu starożytnego artefaktu i wiadomo – będzie się przy tym bardzo dużo działo. Jeśli chcesz się przekonać, jak wyglądają przygody Indiany Jonesa na ekranie monitora, zapewne uciesz Cię informacja, że jest możliwy download Indiana Jones and the Emperor's Tomb w wersji demo. Jej pobranie nie kosztuje Cię ani grosza, a pozwoli na poznanie oprawy audiowizualnej tej produkcji oraz mechaniki zabawy.

Gra składa się z dziesięciu dużych poziomów, a podczas ich przemierzania towarzyszyć nam będzie pewna Chinka. Odwiedzimy różne lokacje – od Pragi po podwodny pałac w Istambule. Wszędzie okaże się bardzo pomocny bicz naszego bohatera, a także siła mięśni i broń palna. Jeśli lubisz dynamiczne gry akcji, tytuł ten powinien Ci się spodobać. A jeśli lubisz filmowy cykl, jest to dla Ciebie pozycja po prostu obowiązkowa.

W naszym kraju wydano grę po polsku, nie potrzebne Ci więc będzie żadne spolszczenie Indiana Jones and the Emperor's Tomb. Jeśli jednak masz już cała grę, przyda Ci się oficjalny patch Indiana Jones and the Emperor's Tomb, zaś aby pomóc Ci w zabawie mamy dla Ciebie kody Indiana Jones and the Emperor's Tomb. Z pewnością pomogą Ci one w tej niebezpiecznej eskapadzie.Grę Indiana Jones and the Emperor's Tomb wydano na PC. Powstały także konwersje Indiana Jones and the Emperor's Tomb na Xbox i PS2.­Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Indiana Jones and the Emperor's Tomb

dodał: ~mily ;] , 05.04.2012

nie wiem pobieram