Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

I Am Alive

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Ubisoft Studios
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 06.08.2009
System operacyjny: Windows

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - I Am Alive
­

I Am Alive to tworzona i przygotowywania do wydania przez firmę Ubisoft gra akcji typu “survival” osadzona w świecie, który z pewnością spodoba się fanom horrorów i thrillerów. Wchodzimy w nieznany, postapokaliptyczny świat, znacznie się jednak różniący od Fallouta. Przyjdzie nam przemierzać zdewastowane ulice Chicago po potężnym trzęsieniu ziemi.

­

Przewidziana przez producentów i am alive data premiery to 2010 r. (dokładna data wciąż nie jest jeszcze znana). Gra będzie wydana m.in. na PC, na pewno pojawią się też wersje i am alive xbox 360 oraz i am alive ps3. Nie wiadomo jak będzie z funkcjonalnością i am alive w windows 7, ale z pewnością autorzy gry mają już tę kwestię na uwadze ze względu na zbliżającą się wersję finalną windows 7. Nie zostały jeszcze podane przez producentów potrzebne do uruchomienia i am alive wymagania sprzętowe. Wiadomo natomiast, że w grze ma być zastosowany silnik Unreal Engine 3, znany choćby z Unreal Tournament 3, który ma zapewnić ciekawą, w pełni trójwymiarową grafikę. Nie pojawiła się jeszcze do i am alive galeria screenshotów, ale możemy się jej wkrótce spodziewać, jako że prace nad grą trwają pełną parą. Ukazał się natomiast oficjalnie wydany przez twórców i am alive trailer gry.

­

Jak przystało na gry akcji Ubisoft, w i am alive gameplay będzie zapewne wciągający, a interfejs FPP przyjazny użytkownikowi i pozwalający na dynamiczne sterowanie postacią. Póki co nie ukazało się jeszcze i am alive w wersji demo, ale możemy się go spodziewać w najbliższych miesiącach. Prawdopodobnie jedynym dostępnym w i am alive game mode będzie single player.

­

Wiadomo już, że w widoku pierwszoosobowym (FPP) sterujemy bohaterem znanym jako Adam Collins, którego rodzinne miasto zostało zniszczone. Jako jeden z niewielu przetrwał on katastrofę i musi walczyć o życie w świecie, którego zasad dopiero będzie się uczył. Zaczyna on swoją odyseję bez żadnej broni, próbuje założyć obóz uchodźców w odciętym od świata mieście i zorganizować środki do życia dla nielicznych ocalałych. Próbuje też usilnie szukać swojej zaginionej dziewczyny, Alice. I Am Alive posiada elementy gry przygodowej i RPG, gracz stanie przed licznymi wyborami, które nie pozostaną bez wpływu na dalsze losy Adama i postaci, które spotka.

­

Autorzy z Ubisoft zapewniają, że i am alive to gra, która zapewni fanom survival horrorów mocnych wrażeń i wielu godzin rozrywki. Adam będzie musiał przeżyć w Chicago przez 17 dni. Nie jest jeszcze możliwy dla zainteresowanych grą i am alive download wersji demonstracyjnej, pozostaje więc cierpliwie czekać.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: I Am Alive

dodał: ~kacper , 01.02.2014

fajna