Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Hunting Unlimited 4

Kategoria: Gry akcji
Producent: SCS Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 24.09.2009
Rozmiar: 351.21MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1505

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Wymagania sprzętowe - Hunting Unlimited 4

Pentium 4 1.4 GHz

256MB RAM

64MB akcelerator 3D

Opis - Hunting Unlimited 4
Hunting Unlimited 4 to gra akcji, która ukazuje się bardzo regularnie od 2001 roku, kiedy to pierwsza część serii pojawiła się na rynku. Z roku na rok seria jest coraz lepsza i wprowadza sporo nowinek i tak też jest w czwartej części gry. Po raz kolejny twórcy gry zadbali, by ukazało się demo Hunting Unlimited 4. Dzięki temu gracze mają możliwość przetestować Hunting Unlimited 4 za free. Wersja demonstracyjna gry pozwala na jej użytkowanie przez godzinę od momentu rozpoczęcia rozgrywki. Po upływie tego czasu gracz ma możliwość zakupić specjalny kod, który umożliwia grę bez żadnych ograniczeń. Download Hunting Unlimited 4 jest bardzo szybki i dlatego warto sprawdzić tę grę, zwłaszcza jak się jest fanem polowań. Ściągnij Hunting Unlimited 4 i udaj się w pełną przygód, wirtualną zabawę w polowanie.

Po raz kolejny gra ukazała się wyłącznie na komputery osobiste, platformę na której ma wielu wiernych fanów. Tym razem twórcy przygotowali ponad 50 różnych misji, a do tego gracz ma również możliwość tworzyć własne misje w specjalnie przygotowanym edytorze. Jeżeli chodzi o zwierzynę na którą możemy polować, to jej liczba uległa również zmianie i oprócz znanych lwów, słoni, czy choćby jeleni, gracze mogą zapolować m.in na całkiem nowego czarnego niedźwiedzia. W grze oprócz terenów Stanów Zjednoczonych można się udać także na m.in. afrykańskie safari by tam sprawdzić się jako myśliwy.  Niestety po raz kolejny nie ma Hunting Unlimited 4 po polsku. Gra ta skierowana jest przede wszystkim do graczy w USA, gdzie jest dość popularna, dlatego twórcy nie zdecydowali się na wydanie Hunting Unlimited 4 pl.  Nie jest dostępne też żadne spolszczenie do Hunting Unlimited 4, ale na szczęście gra nie jest zbyt trudna i znajomość języka angielskiego nie jest niezbędna. W razie problemów zawsze mogą pomóc kody do Hunting Unlimited 4.

Jeżeli chodzi o grafikę w grze to uległą ona nieznacznej poprawie co prezentuje trailer z Hunting Unlimited 4. Przed grą warto także pobrać i zainstalować najnowszy patch do Hunting Unlimited 4. Oczywiście dostęp do tego typu dodatków do Hunting Unlimited 4 jest za darmo. Wymagania gry nie są wygórowane i powinna ona płynnie działać na większości  komputerów. Ponieważ gra działa bardzo dobrze w środowisku Windows to nie powinno być problemów z uruchomieniem Hunting Unlimited 4 pod Windows 4.

Przypominamy, że demo Hunting Unlimited 4 do pobrania z naszej strony pozwala na godzinne przetestowanie gry. Pobierz Hunting Unlimited 4 i sprawdź jak wygląda kolejna odsłona serii. 


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Hunting Unlimited 4