Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Hunting Unlimited 3

Kategoria: Gry akcji
Producent: Arush Entertainment
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 21.09.2009
Rozmiar: 308.46 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 7
Liczba pobrań: 2207

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Hunting Unlimited 3

  • Pentium III 1 GHz,
  • 256MB RAM,
  • karta grafiki 32MB,
  • Platforma: PC Windows
Opis - Hunting Unlimited 3
Hunting Unlimited 3 to gra akcji będąca trzecią częścią zaskakująco popularnej gry, będącej symulatorem polowania. Gra ukazała się już w rok po premierze poprzedniczki i wprowadza kilka nowości do rozgrywki, które mają zachęcić więcej graczy do jej zakupu. Tym razem gra stała się trochę „łagodniejsza” to znaczy zaprojektowana w ten sposób, by mógł w nią zagrać nawet młodszy gracz. Cieszy fakt, że po raz kolejny zdecydowano się na wydanie demo Hunting Unlimited 3, które tak naprawdę jest wersją trial gry. Download Hunting Unlimited 3 pozwala na dostęp do gry ze wszystkim opcjami, jednak rozgrywka taka nie może trwać więcej niż 60 minut. Po tym czasie nie jest już możliwa gra w Hunting Unlimited 3 za free. Oczywiście demo Hunting Unlimited 3 jest do pobrania na naszej stronie.
Ściągnij Hunting Unlimited 3 i wybierz się na wirtualne polowanie.  

Jeśli chodzi o zmiany w tej odsłonie to jest ich sporo. Przede wszystkim w grze dostępnych jest mniej misji, bo „tylko” 50, ale są one dużo bardziej dopracowane. Gracz ma możliwość udać się na polowanie m.in. w Ameryce, Kanadzie i Zambii i strzelać do takich zwierząt jak np. jeleni, łosi, górskich kóz, a nawet lwów. W grze nie musimy podróżować wyłącznie pieszo, gdyż tym razem mamy dostęp zarówno do pojazdów jak i koni, które znacznie ułatwiają szybsze pokonywanie terenów w grze. W grze dostępnych jest ponad 30 elementów, składających się na ekwipunek myśliwego, a mianowicie broni i innych tego typu przyrządów niezbędnych podczas polowania. Po raz kolejny w grze dostępny jest edytor pozwalający na dowolne kształtowanie wirtualnej rzeczywistości. Pod względem graficznym gra nie różni się zbytnio od poprzedniczki, co widać oglądając trailer z Hunting Unlimited 3.

W przypadku trudności warto pobrać kody do Hunting Unlimited 3, które mogą pomóc w grze. Przydaje się też najnowszy patch do Hunting Unlimited 3, który eliminuje część błędów wykrytych po premierze gry.  Szkoda tylko, zże po raz kolejny nie jest możliwa gra w Hunting Unlimited 3 po polsku. Nie jest dostępne tez żadne spolszczenie do Hunting Unlimited 3, które mogłoby rozwiązać ten problem. Brak wersji  Hunting Unlimited 3 pl to jedna z głównych wad tej pozycji. Gra ma za to bardzo niskie wymagania i nie powinno być problemów z instalacją Hunting Unlimited 3 na Windows 7, oraz starszych wersjach tego systemu operacyjnego.

Pobierz Hunting Unlimited 3 i wyrusz na wirtualne polowanie, wyprawę pełną przygód, która na pewno Cię wciągnie. Oczywiście wersję demonstracyjną Hunting Unlimited 3 do pobrania za darmo znajdziecie poniżej. 


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Hunting Unlimited 3