Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Hunting Unlimited 2

Kategoria: Gry akcji
Producent: Arush Entertainment
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 21.09.2009
Rozmiar: 57.93 MB
System operacyjny: Windows XP, 7
Liczba pobrań: 2219

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Hunting Unlimited 2

  • CPU AMD/Intel 700MHz,
  • 128MB RAM,
  • akcelerator 3D 16MB,
  • Platforma: PC Windows
Opis - Hunting Unlimited 2
Hunting Unlimited 2 to dość nietypowa gra będąca symulatorem polowania, która ukazała się w 2003 roku na komputery osobiste. Jest to kontynuacja gry wydanej w 2001 roku, która wprowadza sporo zmian do modelu rozgrywki.  Wydawcą gry jest Arush Entertainment, natomiast za jej przygotowanie odpowiada czeskie studio SCS Software znane z takich gier jak np. 18 Wheels of Steel, czy choćby Euro Truck Simulator. Na szczęście możliwa jest gra w demo Hunting Unlimited 2, które pozwala na rozegranie 5 przykładowych misji z gry. Download Hunting Unlimited 2 nie zajmuje zbyt wiele czasu i jest bardzo dobrym rozwiązaniem, dla graczy chcących przetestować ten tytuł przed zakupem. Oczywiście demo Hunting Unlimited 2 za free możecie znaleźć w naszym serwisie. Ściągnij Hunting Unlimited 2 i wypraw się na wirtualne polowanie.

Gra w Hunting Unlimited 2 to dość ciekawa rozgrywka polegająca na pokonywaniu kolejnych misji i polowaniu na zwierzynę. Gracz ma okazję wcielić się w myśliwego, przemierzającego różne lasy i polany w poszukiwaniu zwierzyny łownej, na którą składa się m.in. niedźwiedź, jeleń czy choćby bizon. Grafika w grze prezentuje się całkiem dobrze co prezentuje trailer z Hunting Unlimited 2. W grze dostępnych jest ponad 70 różnych misji i taka liczba stanowczo wystarcza na długi czas. W grze dostępny jest także m.in. edytor, oraz mini gierki, których niestety brakuje w demo Hunting Unlimited 2 do pobrania z naszej strony. Jeśli chodzi o paletę broni to jest ona całkiem spora i gracz ma możliwość postrzelać m.in. z kuszy, pistoletu, oraz oczywiście ze strzelby. Każde trofeum trafia następnie do specjalnie przygotowanej w tym celu galerii, gdzie gracz ma możliwość przeglądać swoje łupy, oraz uzyskać o nich szczegółowe informacje.

Szkoda tylko, że nie zdecydowano się na wydanie Hunting Unlimited 2 po polsku. Nie jest dostępne też żadne spolszczenie do Hunting Unlimited 2, które mogłoby rozwiązać ten problem. Brak wersji Hunting Unlimited 2 pl nie powinien jednak odstraszać polskich graczy, gdyż interfejs w grze jest bardzo czytelny. Także wymagania gry nie są wygórowane i nie powinno być problemów z działaniem Hunting Unlimited 2 pod Windows 7. W razie trudności można zawsze pobrać dostępne kody do Hunting Unlimited 2, które ułatwiają grę. Przed nią warto zainstalować także najnowszy patch do Hunting Unlimited 2. Oczywiście Hunting Unlimited 2 patch za darmo znajdziecie na naszej stronie. Pobierz Hunting Unlimited 2 i przekonaj się jak wygląda wirtualne polowanie na zwierzynę.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Hunting Unlimited 2