Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Homeworld: Cataclysm

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Barking Dog Studio
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 03.11.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Homeworld: Cataclysm

  • Pentium II 350MHz,
  • 64MB RAM,
  • akcelerator 3D
Opis - Homeworld: Cataclysm
­­

Homeworld to świetna strategia czasu rzeczywistego osadzona w realiach science-fiction, która szybko doczekała się dodatku o nazwie Cataclysm. Niestety, wydawca nie zdecydował się na publikację wersji demo Homeworld: Cataclysm do pobrania, wiec poniższym opisem przybliżymy Ci nieco ten tytuł.

Jeśli grałeś w pierwszą część, z pewnością zainteresuje Cię fakt, że akcja dodatku toczy się piętnaście lat po wydarzeniach tam przedstawionych. Stajesz na czele nowej floty Kushan, która przemierzać będzie bezgraniczne obszary kosmosu i zwalczać wrogie wojska. Niestety, download Homeworld: Cataclysm nie jest możliwy, a szkoda, ponieważ świetny gameplay sprawia, że ciężko oderwać się od monitora. Zdradzimy nieco fabuły – pewien nieznany artefakt zmienia statki w żywe organizmy, które kierują się z wrogimi zamiarami na macierzystą planetę… jak nie trudno zgadnąć, ich powstrzymanie leży w Twych rękach. Składa się to na złożoną z kilkunastu misji kampanię, która zapewni Ci ponad dwadzieścia godzin zabawy. W porównaniu do podstawki masz tu kilka komend więcej oraz możliwość wyznaczania punktów nawigacyjnych w przestrzeni, co sprawia, że łatwiej steruje się flotą. Nadto interfejs przeszedł mały lifting i prezentuje się dość przyjemnie. Mimo, iż gra ukazała się niemal dekadę temu, nie ma wersji Homeworld: Cataclysm za free.

Nie uświadczysz też w sieci żadnego filmik z gry. Trailer Homeworld: Cataclysm nie jest dostępny, bowiem tytuł powstał w czasach, gdy nie robiono ich jeszcze tak, jak dziś. Jeśli chcesz, pobierz obrazki z Homeworld: Cataclysm, znajdujące się przy tym opisie w galerii. Ukażą Ci one oprawę graficzną tego tytułu. A jeśli już masz grę i dodatek, ściągnij patch Homeworld: Cataclysm za darmo – znajduje się on na osobnej stronie wraz z opisem. Możesz znaleźć także ułatwiające życie kody Homeworld: Cataclysm.

W naszym kraju wydano Homeworld: Cataclysm po polsku, dlatego też po zakupie dodatku nie będzie Ci potrzebne żadne spolszczenie Homeworld: Cataclysm, bowiem masz pełną wersję Homeworld: Cataclysm pl. Wypada zaznaczyć na koniec, że podobnie jak i podstawka, tak i dodatek Homeworld: Cataclysm wydano na PC – brak jakichkolwiek konwersji konsolowych tej serii. Jako że jest to starsza pozycja, powinna działać prawidłowo na dawniejszych systemach operacyjnych. Czy Homeworld: Cataclysm zadziała z Windows 7 czy Vistą – tego nie wiemy.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Homeworld: Cataclysm