Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Homeworld 2

Kategoria: Gry akcji
Producent: Relic Entertainment
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 03.11.2009
Rozmiar: 141.13MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 985

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Homeworld 2

  • Pentium 4 1.6 GHz,
  • 512 MB RAM,
  • karta grafiki GeForce 3 64 MB
Opis - Homeworld 2
­

Wydana wyłącznie na PC gra Homeworld 2 zalicza się do jednych z najlepszych strategii czasu rzeczywistego osadzonych w kosmosie, jakie dotąd wydano. Mimo iż od premiery gry minęło już sześć lat, to wciąż tytuł ten potrafi budzić emocje. Dlaczego? Możesz przekonać się o tym samemu, ponieważ mamy dla Ciebie demo Homeworld 2 do pobrania.

Download Homeworld 2 jest w pełni darmowy, a pozwoli Ci na przetestowanie mechaniki gry oraz na zobaczenie jej oprawy audiowizualnej. Jeśli grałeś w pierwszy Homeworld, z pewnością zainteresuje Cię fakt, że akcja dwójki rozgrywa się dokładnie sto lat po jedynce, zaś zamiast jednej planety do toczenia bojów masz tu cała galaktykę. Pobierz Homeworld 2 za darmo w wersji demonstracyjnej, aby przekonać się, jakie możliwości mają dwie strony konfliktu. Pierwsza to rasa Hiigaran, druga – rasa Vaygr. Każda z nich dysponuje innymi jednostkami, posiada także odmienne technologie i statki kosmiczne. Oczywiście wersja demonstracyjna da Ci tylko przedsmak pełnej zabawy, gdzie czeka Cię kampania składająca się z piętnastu wymagających misji. Oczywiście w porządnym rts nie może zabraknąć zmagań żywych graczy, dlatego też mamy w Homeworld 2 tryb multiplayer. Podczas zabaw w obu trybach towarzyszy nam świetna ścieżka dźwiękowa. Soundtrack Homeworld 2 jest naprawdę najwyższej klasy i spokojnie nadawałby się do jakiegoś epickiego filmu!

Dodatkową atrakcją gry są liczne dodatki, które znajdziesz w sieci, wpisując do wyszukiwarki „Homeworld 2 mods”. Ściągnij mody Homeworld 2 za darmo – znacznie wzbogacą zabawę. Jeśli zaś nie masz jeszcze tego tytułu i nie chcesz ściągać dema, obejrzyj dostępny w sieci trailer Homeworld 2. Ukaże Ci on grę w akcji. My ze swej strony mamy dla posiadaczy pełnej wersji gry patch do Homeworld 2 oraz dość użyteczne kody Homeworld 2.

W naszym kraju wydano Homeworld 2 po polsku, dlatego też nie będzie Ci potrzebne żadne spolszczenie Homeworld 2 po jej nabyciu. Uprzedzamy jednak, że demo nie jest wykonane z wersji Homeworld 2 pl. Tytuł powinien działać na najnowszych systemach operacyjnych, możesz więc bawić się w Homeworld 2 na Vista, prawdopodobnie nie będzie też problemów z działaniem gry Homeworld 2 przy Windows 7. Czy na pewno? Ściągnij demo Homeworld 2 za free i przekonaj się samemu.

­Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Homeworld 2