Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Homefront

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Digital Extremes
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 07.01.2011
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Homefront

Core 2 Duo 2.4 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 7900 lub lepsza), 10 GB HDD, Windows XP/Vista/7
Opis - Homefront
Homefront to gra akcji widziana z perspektywy pierwszej osoby. Przeniesiemy się tu w niedaleką przyszłość, a dokładnie do roku 2027, kiedy to USA znajduje się w stanie rozpadu po rozpadzie systemu ekonomicznego. Jakby mało było tego, armia Korei Północnej wkracza do kraju i przejmuje nad nim kontrolę. Gameplay Homefront opowiada o członkach ruchu oporu, którzy walczą z okupantem. Co ważne, scenariusz składa się z wielu momentów zwrotnych, przez co każda rozgrywka przebiegać będzie zupełnie inaczej. Przedsmak zabawy daje trailer Homefront, znajdujący się na sąsiedniej stronie naszego portalu.

Twórcy zabawy zadbali o to, aby maksymalnie ją uatrakcyjnić. Dlatego też mamy tu zarówno przemierzanie lokacji pieszo, jak też i przy użyciu pojazdów oraz maszyn latających.  Jako ze akcja gry osadzona jest w niedalekiej przyszłości, mamy tu nieco ulepszone wersje współcześnie istniejących broni. Homefront zaoferuje tryb kampanii, jak też i rozgrywkę wieloosobową, gdzie będziemy mogli zmierzyć się z innymi żywymi graczami na bardzo dużych mapach.

Homefront wyszedł na PC, Xbox 360 i PS3. Jak będzie prezentuje się ten tytuł w akcji? Można zobaczyć to na oficjalnym trailerze, zamieszczonym na sąsiedniej stronie naszego portalu, a także na obrazkach z gry, znajdujących się w galerii przy tego opsiu.  Trzeba przyznać, że prezentują się one bardzo solidne, jednak to nic dziwnego, skoro twórcy Homefront obiecują nam akcją na poziomie dobrego filmu fantastycznego. Tytuł ten miał premierę w marcu 2011 roku. Nie ukazało się demo Homefront.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Homefront