Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Hitman: Krwawa Forsa

Kategoria: Gry akcji
Producent: IO Interactive
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 29.08.2009
Rozmiar: 759.18MB
System operacyjny: Windows 2000, XP
Liczba pobrań: 5951

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Hitman: Krwawa Forsa

  • Pentium 4 2.4 GHz,
  • 1 GB RAM, karta graficzna 256 MB (GeForce 6800 lub lepsza),
  • 5 GB HDD,
  • Windows 2000/XP

Opis - Hitman: Krwawa Forsa

Hitman Blood Money to kolejna odsłona serii gier, w których wcielamy się w łysego zabójcę – Agenta 47. Chronologicznie Blood Money to czwarta część przygód tytułowego zabójcy, działającego na zlecenie agencji ICA. Jeśli nie znasz jeszcze tego ponurego osobnika bądź też nie grałeś w tą część serii, mamy dla Ciebie demo Hitman Blood Money.

Download Hitman Blood Money w wersji demonstracyjnej jest w pełni darmowy. Ukazuje Ci on pierwszą misję gry, a zarazem jej samouczek, pozwalający poznać możliwości sterownego przez gracza bohatera. Demo Blood Money ukaże Ci przebieranie się Hitmana, sterownie podczas walki, branie zakładników, używanie przedmiotów do pośredniej eliminacji wskazanych celów. Pełna wersja Hitman 4 Blood Money składa się z trzynastu misji, w których nasz bohater dokonuje zabójstw na zlecenie w różnych częściach świata. Wydany nie tylko na PC, ale i na XboX 360 Hitman Blood Money to nie jest gra, w której dokonujemy masowych rzezi. Odwrotnie - najlepszy wynik uzyskamy za cichą eliminację wskazanych celów, przy jak najmniejszym zwracaniu na siebie uwagi. Dlatego tez równie ważne prócz celnego strzelania jest tu myślenie oraz  umiejętność cierpliwe obserwacji. Gra oferuje Ci wiele narzędzi zabijania – od pistoletów, które są znakiem firmowym Agenta 47, po bardziej wyrafinowane środki jak trucizna czy też ładunki wybuchowe, jakie można odpalać z dystansu. Sam wybierasz, w jaki sposób wyeliminujesz cel kontraktu. Odwiedzisz różne miejsca, jak na przykład opuszczony park rozrywki czy też budynek opery podczas przygotowań do spektaklu. Trafisz nawet na potężny okręt liniowy. To oczywiście w pełnej wersji zabawy.

Wersja demo pozwoli Ci na zobaczenie wspomnianego parku rozrywki, gdzie musisz zlikwidować jego właściciela. Nie jest to łatwe, ma on bowiem konszachty z gangsterami handlującymi kokainą. Tylko od Twojej zręczności zależy, jak uda Ci się wykonać to zadanie. Zdradzimy tylko, że będziesz miał wiele możliwości na dojście do celu – sam wybierz styl, w jakim ukończysz to zadanie. Im lepszy wynik, tym inna nagroda za to – spróbuj wykonywać misje jak najciszej, a sam zobaczysz, co otrzymasz w zamian. W całej grze zwraca też uwagę świetny soundtrack Hitman Blood Money, stworzony przez nagradzanego wielokrotnie muzyka Jespera Kyda. Pobierając wersję demonstracyjną Hitman Krwawa Forsa będziesz mieć możliwość zapoznania się z nim. Oprócz zabawy na komputerze możesz również grać w Blood Money na PS2. Jeśli zaś idzie o wersję komputerową, gra powinna działać płynnie na najnowszych systemach operacyjnych, możesz więc używać Hitman Blood Money mając Windows 7 czy też wcześniejsze systemy z rodziny Windows, jak na przykład XP czy Vista.

Po zakupie pełnej wersji gry potrzebny będzie Ci patch Hitman Blood Money. Ta łatkę do Hitman Blood Money ściągniesz za free na naszych stronach. Dokładniejszy opis rzeczy, które daje patch Blood Money znajdziesz na osobnej stronie. A jeśli masz problemy z ukończeniem niektórych misji, mamy dla Ciebie również kody Hitman Blood Money. Natomiast w sieci znajdziesz niejeden mod  Hitman Blood Money. Szukając materiałów do gry wpisuj uważnie jej nazwę, bowiem często odnotowywanym przez wyszukiwarki błędem jest fraza „hit man blond money”.
A jeśli przed ściągnięciem dema masz ochotę zobaczyć, hak prezentuje się oprawa audiowizualna tej produkcji, znajdziesz w Internecie oficjalny trailer Hitman Blood Money.
Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Hitman: Krwawa Forsa