Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Hitman: Kontrakty

Kategoria: Gry akcji
Producent: IO Interactive
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 02.09.2009
Rozmiar: 192.77MB
System operacyjny: Windows Vista, 7
Liczba pobrań: 2152

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Hitman: Kontrakty

  • CPU AMD/Intel 1,6GHz,
  • 256MB RAM,
  • 64MB akcelerator 3D (DirectX 8),
  • 2GB na HDD
Opis - Hitman: Kontrakty
Hitman: Contracts to trzecia gra o przygodach Agenta 47, będąca typową grą akcji z widokiem TPP. Ponownie twórcą gry jest IO Interactive, studio związane z serią od samego początku, dzięki czemu gra nie jest oderwana od poprzedniczek, ale stanowi ich uzupełnienie. Patrząc na trailer z Hitman Contracts od razu widać, że jest to najmroczniejsza odsłona serii, która równie dobrze mogłaby być jakimś mrocznym kryminałem. Hitman Kontrakty trailer jest dostępny w naszym serwisie i zachęcamy do jego obejrzenia. Dystrybutor gry w Polsce postarał się o wydanie Hitman Contracts pl, co było doskonałym posunięcie, chociaż nie obeszło się bez problemów. Spolszczenie Hitman Contracts spowodowało, że w niektórych przypadkach niezbędna była instalacja specjalnego Hitman Kontrakty patch, który eliminował pewne problemy z dźwiękiem. Download Hitman Contracts patch stał się więc w ten sposób obowiązkowy, by móc cieszyć się z poleskiego wydania tej gry. W naszym serwisie dostępny jest natomiast Hitman Contracts patch do wersji angielskiej, który nanosi kilka kluczowych poprawek. Oczywiście dodatki tego typu do Hitman Contracts są za free.

Wracając jednak do samej gry to opowiada ona historię Agenta 47, który będąc postrzelonym znajduje schronienie w niewielkim hotelu. Z powodu upływu krwi, bohater niestety mdleje i wraca w przeszłość, gdzie rozgrywana jest większość misji w grze. Agent 47 przypomina sobie swoje morderstwa, a gracz jeszcze raz wciela się w jego postać. Wszystkie misje zostały jednak zaprojektowane od nowa i wykonane w całkiem nowym rzucie, dzięki czemu gracz nie ma poczucia wtórności. Paleta broni w grze jest bardzo duża, od karabinu snajperskiego, po shotgun, a gracz będzie miał okazję użyć ich w najróżniejszych miejscach, począwszy od Rotterdamu, Budapesztu, aż po Hong Kong. Nie wszystkie z 12 rozbudowanych misji przenoszą graczy w przeszłość, gdyż po jakimś czasie Agent 47 przebudza się. Otoczony przez kordon policji podejmuje decyzję o ucieczce i dokończeniu swojego zadania… Gra jest jedną z łatwiejszych części serii, ale warto w trudnych chwilach użyć kody do Hitman Kontrakty, które mogą ułatwić rozgrywkę. W Hitman Kontrakty kody pozwalają m.in. na uzyskanie nieśmiertelności, czy też odblokowanie trybu Mega Force. Wspomniane kody do Hitman Contracts za free możecie znaleźć w naszym serwisie.

Na szczęście zdecydowano się również na wydanie demo Hitman Kontrakty, które pozwala na przetestowanie możliwości tej gry przed zakupem. Download demo Hitman 3 Contracts znajduje się poniżej. Oczywiście wersja demonstracyjna Hitman Kontrakty jest również free. Jeżeli chodzi o wymagania Hitman Contracts to nie są one zbyt wysokie. Hitman Contracts wymaga Vista, Windows 7, lub wcześniejszej wersji tego systemu operacyjnego. Jeżeli chcesz zobaczyć jak wygląda ta gra, to pobierz demo Hitman Contracts, dostępne poniżej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Hitman: Kontrakty