Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Hitman: Codename 47

Kategoria: Gry akcji
Producent: IO Interactive
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 11.10.2011
Rozmiar: 44.8 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 947

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.
Opis - Hitman: Codename 47

Hitman: Codename 47 daje nam niepowtarzalną okazję, wcielenia się w zawodowego zabójcę działającego na zlecenie. Tym razem nie ratujemy świata, naszym celem jest odkrycie tajemnicy, dotyczącej przeszłości naszego bohatera.

Początkowo rozgrywka przebiega w dość przewidywalny sposób a naszym zadaniem jest w głównej mierze realizacja zleceń naszych mocodawców. Z czasem jednak okazuje się że nawet taki łowca jak nasz bohater może łatwo zmienić się w zwierzynę. Zaczynamy rozumieć, że to my jesteśmy celem, który ktoś zamierza zlikwidować. Zostajemy uwikłani w pewnego rodzaju grę, w której nagrodą jest nasze życie. Wrażenie w Hitman: Codename 47 bez wątpienia robi sztuczna inteligencja, odpowiadająca za zachowanie wrogów.

Potrafią oni reagować na to co robimy a także współdziałać, co bywa problematyczne szczególnie w czasie walki. Napotkanymi postaciami da się manipulować, co stanowi sporą innowację rzadko spotykaną w podobnych grach. Daje nam to dość spore możliwości, umiejętne wykorzystanie tej funkcji, może znacząco ułatwić wykonanie niektórych misji. Problem w przypadku tej gry może stanowić grafika. Co by o niej nie mówić, to jest już dość archaiczna i wyraźnie ustępują nawet produkcjom sprzed kilku lat. Nie powinniśmy się jednak tym zniechęcać. Hitman: Codename 47 to tytuł, który zasługuje na uwagę choćby ze względu na niebanalną fabułę, która nie opiera się na doskonale znanych już schematach.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Hitman: Codename 47