Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Hitman: Absolution

[ZAPOWIEDŹ]
Kategoria: Gry akcji
Producent: IO Interactive
Data dodania: 17.11.2010
System operacyjny: Windows

Brak

Opis - Hitman: Absolution

W Hitman: Absolution główny bohater, którym ponownie będzie Agent 47 zostaje zdradzony, przez swoich byłych mocodawców. Jego jedynym celem staje się walka o przetrwanie, w świecie gdzie każdy jest potencjalnym wrogiem.

Rozgrywka w znacznym stopniu przypomina, to co doskonale znamy z wcześniejszych odsłon. Jednak tym razem, nacisk zostanie położony na wartką akcję. Wynika to w głównej mierze z większej ilości sytuacji, gdzie konieczne jest użycie broni i uwikłanie się w wymianę ognia. Wiernych fanów przygód Agenta 47 z pewnością mogą rozczarować zapowiadane przez twórców uproszczenia mające zachęcić do rozgrywki początkujących użytkowników.

Jednym z nich, ma być możliwość podejrzenia w prosty sposób tras patroli. Pozostaje mieć nadzieję, że będzie możliwość ich wyłączenia, gdyż w przeciwnym razie gra może okazać się zbyt casualowa. Bez wątpienia jednak największą rewolucją dla serii, będzie nowy silnik graficzny, który zostanie zastosowany w Hitman: Absolution. Już na pierwszych trailerach, robi on wprost oszałamiające wrażenie. Uwagę zwraca szczególnie, niezwykle szczegółowa mimika postaci. Zapowiada się więc na to, że w tej kwestii gra L.A. Noire, wreszcie zyska godnego przeciwnika. Autorzy zapewniają też liczne poprawki w sztucznej inteligencji, która dotąd swoim zaawansowaniem wyróżniała serię, opowiadającą o przygodach Agenta 47 na tle konkurentów. Premiera Hitman: Absolution odbędzie się dopiero w kwietniu 2012 roku, jednak już teraz wszystko wskazuje na to, że będziemy mieć do czynienia z jedną z najciekawszych gier akcji, wydanych w ostatnim czasie.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Hitman: Absolution

dodał: ~Jjj , 07.07.2016

jak to pobrać

dodał: ~kuba , 07.10.2014

super gra\n