Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Hitman 2: Silent Assassin

Kategoria: Gry akcji
Producent: Strategy First
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 01.09.2009
Rozmiar: 48.37 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 6127

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Hitman 2: Silent Assassin

  • Pentium III 800MHz,
  • 256MB RAM,
  • 32MB akcelerator 3D
Opis - Hitman 2: Silent Assassin

Hitman 2 to bezpośrednia kontynuacja pierwszej odsłony serii, w której wcielamy się w rolę płatnego mordercy. Po wydarzeniach znanych z poprzedniczki Agent 47 postanowił zaszyć się w sycylijskim klasztorze i prowadzić spokojny tryb życia. Niestety, świat nie chce o nim zapomnieć, dlatego też pewnego dnia musi ponownie załadować broń i ruszyć do akcji. Hitman 2 Silent Assasin to dwadzieścia jeden kolejnych misji, w których Agent 47 będzie likwidował cele na całym świecie. Jeśli zastanawiasz się, czy warto nabyć ten tytuł, mamy dla Ciebie demo Hitman 2.

Download Hitman 2 jest oczywiście w pełni darmowy. Pozwoli Ci on na wykonanie jednej z wielu misji, jakie czekają na Ciebie w pełnej wersji zabawy. Dzięki Hitman 2 demo będziesz również miał okazję do poznania oprawy audiowizualnej tej produkcji – tu wypada zaznaczyć, że świetny soundtrack Hitman Silent Assasin to zasługa Jesper Kyda. Agent 47 ma do dyspozycji różnego typu bronie – od garoty do duszenia przeciwników po karabin snajperski. W Hitman Silent Assasin nie masz narzuconego stylu gry – na misje zabierasz taką broń, jaką sam chcesz. Musisz jednak mieć na uwagę specyfikę sytuacji - jeśli Twój cel otoczony jest ochroniarzami, najlepszy będzie karabin snajperski, jeżeli zaś człowiekiem do likwidacji ma być poruszający się samotnie osobnik, przyda się pistolet z tłumikiem. Silent Assasin oznacza „Cichego Zabójcę” – im dyskretniej wykonasz zadanie, tym lepsza ocenę otrzymasz, a co za tym idzie – nową broń do dyspozycji. W Hitman 2 Silent Assasin ważne jest odpowiednie rozplanowanie działań. Musisz dobrze poznać teren, na którym przebywa obiekt do likwidacji oraz wykorzystać przebrania, by podkraść się do niego jak najbliżej. Wydany na wyłącznie PC Hitman 2 cieszy się zasłużonym uznaniem graczy jako tytuł, w którym przede wszystkim ważne jest myślenie – użycie broni ma tylko zwieńczyć podchody do ofiary. Przekonaj się o tym samemu – download Hitman Silent Assasin jest darmowy.

W naszym kraju wydano Hitman 2 po polsku, dlatego tez jeśli nabędziesz pełną wersję gry, nie będzie Ci potrzebne żadne spolszczenie Hitman 2. Ostrzegamy, że wersja demonstracyjna do pobrania Hitman 2 nie jest wykonana z Hitman 2 pl i przyda Ci się znajomość angielskiego do zabawy. Jeśli znasz ten język w wersji choćby podstawowej, pobierz demo i spróbuj swych sił w jednej z misji. Niestety, mimo upływu lat gra Hitman 2 nie jest za darmo i jeśli chcesz cieszyć się nią, musisz za nią zapłacić. Gra powinna działać płynnie na najnowszych systemach operacyjnych, możesz więc używać Hitman 2 mając Windows 7 czy też wcześniejsze systemy z rodziny Windows. My ze swej strony mamy dla Ciebie oficjalny patch Hitman 2 oraz użyteczne kody Hitman 2. Oczywiście download łatki Hitman 2 jest całkowicie darmowy, zaś kody Hitman 2 są free do zobaczenia. Jeśli masz więc ten tytuł, ściągnij patch Hitman 2 i ciesz się zoptymalizowaną rozgrywką.

W sieci znajdziesz również mody do gry – znajdziesz ja, wpisując w wyszukiwarce „Hitman 2 mods”. Możesz również odnaleźć oficjalny trailer Hitman 2, który pozwoli CI na poczucie klimatu gry przed jej zakupem bądź ściągnięciem wersji demonstracyjnej. Polecamy ten tytuł każdemu, kto nie lubi bezmyślnej strzelaniny, a starannie zaplanowane akcje. Sprawdź, czy mógłbyś być zawodowym killerem…Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Hitman 2: Silent Assassin