Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Hidden and Dangerous Deluxe

Kategoria: Gry akcji
Producent: Lonely Cat Games
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 01.08.2011
Rozmiar: 264.05MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 1030

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - Hidden and Dangerous Deluxe
Hidden and Dangerous Deluxe to nowa odsłona starej, docenionej gry taktycznej wyprodukowanej przez Illusion Softworks.
Dzięki grze mamy szansę na przeniesienie się do czasów II wojny światowej i kierowanie oddziałem rzuconym w wir wojny gdzieś na śmiertelnie niebezpiecznym obszarze III Rzeszy. W wydaniu Deluxe został poprawiony silnik graficzny (dzięki czemu gra zyskuje na realizmie i lepiej odwzorowuje elementy statyczne oraz dynamiczne), usunięte zostały zauważone błędy, a także poprawiony tryb multiplayer. Dodatkowo, co może szczególnie uradować posiadaczy systemu Windows, nie ma już problemów z uruchamianem gry pod systemami operacyjnymi Windows XP a także Windows 2000. W Hidden and Dangrous Deluxe mamy do przejścia aż 32 misje.
Więcej informacji o fabule? Otóż, akcja zaczyna się w roku operacji Barbarossa- 1941. Dowodzimy liczącym cztery osoby oddziałem, który przeżył zestrzelenie samolotu i który musimy wyprowadzić z rządzącym się bezwzględnymi prawami terytorium niemieckim. Przed początkiem misji dokonujemy wyboru postaci.
Lubiącym gry typu z akcją w okresie drugiej wojny światowej Pod poniższym linkiem masz możliwość pobrania pliku, który zawiera grę Hidden & Dangerous Deluxe, dodatek Devil's Bridge oraz wydane dotąd patche. Dobrej zabawy!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Hidden and Dangerous Deluxe