Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Heroes Over Europe

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: IR Gurus / Transmission Games
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 16.09.2009
System operacyjny: Windows

Brak

Wymagania sprzętowe - Heroes Over Europe

  • Core 2 Duo 2.66 GHz,
  • 2 GB RAM,
  • karta grafiki 256 MB (GeForce 8800 lub lepsza),
  • 9 GB HDD,
  • Windows XP/Vista
Opis - Heroes Over Europe
Heroes of Europe można przyrównać do wydanego w 2009 roku Tom Clancy’s HAWX. Jest to kontynuacja Heroes Over Pacific wydanego przed czterema lata i daje nam możliwość ponownego sterowania przeróżnymi samolotami bojowymi z okresu II wojny światowej. Wydano Heroes Over Europe na PC, wyszła także konwersja  Heroes Over Europe na XboX 360 oraz wersja Heroes Over Europe na PS3. Niestety, w żadnym z przypadków wydawca nie umożliwił pobrania wersji demo Heroes Over Europe, dlatego też poniższy opis ma za zadanie przybliżyć Ci nieco ten tytuł, dziei czemu zdecydujesz, czy warto zainwestować w niego pieniądze.

Zacznijmy od tego, że data premiery tej gry to 15 września 2009, jest to więc stosunkowo nowa pozycja na rynku. Jak sugeruje to tytuł, walczymy tu ponad kontynentem, zaś podczas zabawy będziemy mieli okazję poznać trzech alianckich pilotów i ich dłońmi pokierować maszyny w rejonach największych starć zbrojnych w historii II Wojny Światowej. Solą gry sa walki powietrzne, toczone z wrogimi myśliwcami. Nie jest to symulator lotu, ale gra zręcznościowa, jak wspomniany HAWX, dlatego nie spodziewaj się tu szczegółowego odwzorowania kokpitu, warunków lotu itp. Heroes Over Europe game ma za zadanie bawić i  w tej roli sprawdza się doskonale. Tym bardziej szkoda, że nie ma żadnej wersji demo Heroes Over Europe, która pozwoliłaby na przetestowanie tej gry. Dodamy jeszcze, że w Heroes Over Europe występuje tryb multiplayer, gdzie możesz zmierzyć się w walce z innymi żywymi pilotami.

Specjalnie na potrzeby gry Heroes Over Europe opracowano silnik graficzny, który pozwala na wspaniałe odwzorowanie otoczenia i samych samolotów. Dość efektownie wyglądają także wybuchy i inne efekty, co przedstawia oficjalny trailer Heroes Over Europe, który możesz odnaleźć w sieci. Trzeba przyznać, że gameplay gry Heroes Over Europe prezentuje się znakomicie. Na stronie producenta dostępna jest również galeria z gry Heroes Over Europe, która z pewnością potwierdzi nasze słowa. Możesz także powiększyć każdy screenshot ze świata Heroes Over Europe dostępnych przy tym opisie. Niestety, nie jest możliwy download Heroes Over Europe w wersji demonstracyjnej.

Premiera Heroes Over Europe miała miejsce niedawno. Nim zdecydujesz się na jej zakup, sprawdź, czy Twój komputer spełnia wymagania stawiane przez Heroes Over Europe. Gra będzie płynnie działać na najnowszych systemach operacyjnych, więc możesz bawić się Heroes Over Europe mając Windows 7, Vistę czy XP. 


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Heroes Over Europe

dodał: ~ggggggg , 02.03.2016

okej

dodał: ~kermit , 25.03.2010

zaje... fajne

dodał: ~someone4 , 16.09.2009

"Gra będzie płynnie działać na najnowszych systemach operacyjnych, więc możesz bawić się Heroes Over Europe mając Windows 7"\n\nTo poproszę instrukcję jak uruchomić tą grę na Windows 7. (ew. Vista) - bo z tymi systemami są problemy.\nGra wymaga konkretnie DX9 ew joya czy co ?\n