Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Hellgate: London

Kategoria: Gry akcji
Producent: Flagship Studios
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 29.12.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1142

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Hellgate: London

Pentium 4 2.4GHz, 2GB RAM, karta graficzna 128MB (GeForce 6200 lub lepsza), 7GB miejsca na HDD

Opis - Hellgate: London
Hellgate: London pl to wydana u nas pod koniec 2007 r. gra Electronic Arts stworzona przez Flagship Studios, nawiązująca do klasyki strzelanek polegających na grindowaniu i zabijaniu jak największej liczby potworów, jak choćby Diablo. Zresztą developerzy z Flagship Studios to właśnie dawni programiści Blizzard North odpowiedzialnego za stworzenie sequela Diablo. W związku z małym zamieszaniem na rynku prawa do gry przejęła firma Hanbitsoft, a gra jest odtąd znana jako Hellgate: Resurrection. Możemy grać zarówno w trybie single-, jak i multiplayer (nawet do 32 graczy w jednej rozgrywce w Hellgate: London za free). Mamy więc w grze elementy strzelanki i erpega, widoczne już z poziomu interfejsu oraz karty postaci. Do tego Hellgate: London jest całkowicie po polsku dzięki specjalnej wersji wydanej na naszym rynku przez Electronic Arts Polska, które przygotowało zawarte w Hellgate: London spolszczenie. Nie zwlekaj i zagraj w Hellgate: London za darmo – przejdź do linku pod opisem Hellgate: London i pobierz demo gry. Co ciekawe, rozgrywkę oglądamy zarówno w widoku FPP, jak i TPP, dzięki dynamicznej kamerze (zob. screeny).

Akcja gry toczy się w Londynie po przegranej przez ludzi wojnie z demonami. Aby zobaczyć jej postapokaliptyczną scenerię, zobacz w sieci Hellgate: London trailer albo zobacz na naszej stronie gameplay z Hellgate: London i ściągnij screeny z gry (wszystkie wymienione materiały z Hellgate: London do pobrania za darmo). Stajesz do walki z bronią w ręku jako jeden z niewielu ocalałych homines sapientes, którzy przetrwali zagładę. Co ciekawe, fabuła została tak pomyślana, że przypomina raczej „Grę w klasy” Cortazara niż klasyczną powieść czy Bildungsroman, by użyć porównania z innej sfery – mamy więc losowo generowane misje, a kolejność wydarzeń nie jest oczywista, przewidywalna, ani ułożona wg klucza. Zgodny ze schematem erpegowym jest natomiast rozwój postaci, którą sterujemy w grze.

W walce widzimy wpływ erpegów na zasady rozgrywki, jako że ważne są tu statystyki postaci, istnieje też rozbudowany system zaklęć i relikwi. Przydadzą nam się w Hellgate: London także kody, a właściwie liczne dodające do gry nowe opcje trainery.  Pobierz już teraz Hellgate: London demo klikając na link pod tekstem (Hellgate: London download) i zagraj za darmo w Hellgate: London również na windows 7. Pamiętaj, by do pełnej wersji Hellgate: London ściągnąć aktualny patch.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Hellgate: London