Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Heavy Duty

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Primal Software
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 27.10.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Opis - Heavy Duty
­Heavy Duty game to futurystyczna gra akcji, w której będziemy mieli okazję sterować olbrzymim robotem bojowym. Premiera gry Heavy Duty przewidziana jest na grudzień 2009 roku, warto więc przyjrzeć się jej, aby widzieć, co nas czeka.

Gameplay Heavy Duty składa się głównie z dynamicznych bitew toczonych zarówno na lądzie, jak tez i niebie planety gdzieś w kosmosie. Co jest przyczyną walk? Pewien dyktator, który zgromadził potężną armię maszyn bojowych i chce za ich pomocą podbijać kolejne światy. Jak zwykle więc przyjdzie nam ratować wszechświat przed zagrożeniem, jednak to jednak pokazuje trailer Heavy Duty, będziemy czynić to w dość widowiskowej oprawie graficznej. Sterowana przez gracza maszyna może wznosić się aż na orbitę planety, aby potem opaść w wybranym miejscu.

Niestety nie ma wersji demo Heavy Duty, która ukazałaby choć część dużych możliwości gry. A są one spore – do wyboru mamy dziewięć różnego rodzaju robotów bojowych i niemal setkę broni (wraz z modyfikacjami) do wyboru. Nadto cała planeta ma olbrzymią powierzchnię, gdzie dokonywać inetarkcji – na przykład miażdżyć zarośla, niszczyć drzewa, budowle, itp. Download Heavy Duty demo ukazałby nam to, a tak pozostaje jedynie do obejrzenia trailer gry. Przy tym tekście znajduje się również galeria z Heavy Duty – możesz zobaczyć dokładniej te obrazki, klikając na każdy z nich.

Zaplanowano wydanie Heavy Duty na PC. Nie wiadomo, czy powstanie konwersja Heavy Duty na Xbox 360 czy też wersja Heavy Duty na PS3. Co się tyczy wersji komputerowej, nie są znane jeszcze dokładne wymagania Heavy Duty, jednak wiadomo że pograsz w Heavy Duty mając Windows 7. Warto więc czekać na premierę tego tytułu, bowiem zapowiada się świetna zabawa!­


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Heavy Duty