Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Harry Potter i Insygnia Śmierci

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: EA Games
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 11.07.2011
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Harry Potter i Insygnia Śmierci


Opis - Harry Potter i Insygnia Śmierci

Jest to siódma i zarazem ostatnia odsłona przygodowych gier akcji z tytułowym Harrym w roli głównej. Grę, opartą na, bodajże jednej z najbardziej popularnych książek wszech czasów, opracowało wewnętrzne studio EA. 

Fabuła gry jest ściśle związana z pierwszą częścią filmu o tym samym tytule, toteż kierując Harrym oraz jego najbliższymi przyjaciółmi tj. Ronem i Hermioną, będziemy musieli odnaleźć zaginione artefakty, które stanowią o sile Lorda Voldermorta, by potem zniszczyć je jeden po drugim. 

Spokojny i niezmącony niczym świat czarodziejów z wolna zmienia się w niebezpieczne i pełne pułapek miejsce, w którym prym wiodą zwolennicy Czarnego Pana, a nasi bohaterowie, tym razem pozbawieni wsparcia ze strony swoich nauczycieli, muszą działać szybko i sprawnie, co więcej, na własną rękę. Z książki na książkę, zmieniał się nie tylko świat czarodziejów, ale również sama postać Pottera, toteż w tej części gry nacisk został postawiony na sekwencje bitewne, z użyciem (jakże inaczej) różdżki i czarów.

W grze zaimplementowano również rozbudowany system osłon, które nasz bohater może wykorzystywać w walce.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Harry Potter i Insygnia Śmierci

dodał: ~;d , 05.02.2016

JAM TO POBRAC

dodał: ~marcin , 03.09.2015

czemu nie widać\n\nakademia pilkarska w gurowie i laweckim

dodał: ~gagae , 30.08.2015

uwielbiam to gre

dodał: ~super gra , 30.08.2015

gracz

dodał: ~lol , 30.08.2015

lol

dodał: ~Mr , 12.06.2015

SUPER !!! UWIELBIAM TĄ GRĘ!!!\\n

dodał: ~martinex121 , 11.09.2013

naprawdę polecam tą grę

dodał: ~martinex121 , 11.09.2013

nawet nie graliście a mówicie że jest fajna xd???\\n

dodał: ~PANDEDE , 29.07.2013

CZADERSKA GRA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dodał: ~dominik , 16.06.2013

fajna gra