Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Harry Potter i Czara Ognia

Kategoria: Gry akcji
Producent: EA Games
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 29.09.2009
Rozmiar: 136.11MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 18403

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Harry Potter i Czara Ognia

  • Pentium III 1.2 GHz,
  • 256 MB RAM,
  • karta grafiki 32MB,
  • 1.1 GB HDD,
  • Windows 2000/XP
Opis - Harry Potter i Czara Ognia
Kolejna adaptacja przygód Harrego Pottera Tym razem mamy do czynienia z grą zręcznościową, do której wpleciono sprawnie elementy przygodowe. Jeśli jesteś ciekaw, w jaki sposób, możesz przekonać się o tym samemu, ponieważ mamy dla Ciebie demo Harry Potter i Czara Ognia do pobrania za darmo. Oczywiście download Harry Potter and the Goblet of Fire (bo tak zwie się ten tytuł w oryginale) nie kosztuje Cię ani grosza!

Pobierz więc Harry Potter and the Goblet of Fire w wersji demonstracyjnej i spróbuj swych sił w udostępnionym dla tej wersji poziomie. Jeśli znasz poprzednie części, gra Harry Potter i Czara Ognia zaskoczy Cię nowym systemem rzucania czarów. Obejmujesz tu kontrolę nie tylko nadtytułowym bohaterem, ale również i na sterowanie Herminą oraz Ronem. Jak wygląda to w praktyce ukazuje Ci nie tylko demo, ale i też oficjalny trailer Harry Potter and the Goblet of Fire. Możesz znaleźć go w wielu miejscach sieci. A do gry wracając – odwiedzisz tu przeróżne lokacje Hogwartu i okolic, będziesz miał również możliwość gry w trybie kooperacji. Download Harry Potter i Czara Ognia umożliwi Ci przetestowanie tego trybu zabawy.

Pobierz zatem Harry Potter i Czara Ognia i zobacz, czy warto wydać pieniądze na ten tytuł. Jeśli zdecydujesz się na jego zakup, możemy Cię zapewnić, że gra Harry Potter i Czara Ognia działa z Windows 7, Vista i XP. Istnieją także jej konwersje konsolowe. W naszym kraju wydano Harry Potter i Czara Ognia po polsku, po zakupie nie będzie Ci potrzebne żadne spolszczenie Harry Potter i Czara Ognia. Uprzedzamy jednak, że demo nie jest wykonane z wersji Harry Potter i Czara Ognia pl i przyda się znajomość języka angielskiego do zabawy. Podobnie jak i trailer Harry Potter i Czara Ognia, który dostępny jest jedynie w wersji oryginalnej.

A jeśli nabyłeś już pełną wersję, potrzebny Ci będzie patch Harry Potter and the Goblet of Fire. Znajdziesz go na naszych stronach. Ściągnij patch Harry Potter i Czara Ognia za darmo! Mamy również kody Harry Potter i Czara Ognia za free. Jeśli masz więc jakieś problemy w grze, może być to idealna pomoc dla Ciebie.

Harry Potter i Czara Ognia to pozycja obowiązkowa dla fanów małego czarodzieja.  


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Harry Potter i Czara Ognia

dodał: ~ilyn22 , 14.03.2013

super gra :))

dodał: ~ej , 20.12.2010

jak wejść na 2 poziom\n

dodał: ~zmierzy03 , 11.10.2010

Ja terz mam na ps2 ale inne

dodał: ~zmeierzh03 , 09.09.2010

super gra

dodał: BlackTiger07 , 21.05.2010

Jest spoko:)

dodał: ~spider man na pajęcznie , 11.12.2009

ta gra jest fajna tylko szkoda że na podziały poziomów i szkoda ze to jest tylko 10 poziomów (mam to na playstation)