Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Hard Reset

Kategoria: Gry akcji
Producent: Flying Wild Hog
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 30.08.2011
Rozmiar: 1 GB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 326

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Hard Reset

Minimalne:

Procesor: Pentium 4 2.5 GHz / Athlon 64

Pamięć operacyjna: 2 GB

Karta grafiki: GeForce 8800GS / Radeon HD 3870 (512 MB pamięci) lub lepsze

Dysk twardy: 4 GB

System operacyjny: Windows XP / Vista / 7

Rekomendowane:

Procesor: Quad Core 2.3 GHz / Phenom II X4 2.5 GHz

Pamięć operacyjna: 3 GB

Karta grafiki: GeForce 9800 GT / Radeon HD 4870 (512 MB pamięci) lub lepsze

Dysk twardy: 4 GB

System operacyjny: Windows XP / Vista / 7

Opis - Hard Reset
Hard Reset to interesująca gra, która przeniesie nas do mrocznego, cyberpunkowego świata. Za projekt odpowiedzialne jest polskie studio Flying Wild Hog.

Zapewne nic Wam nie mówi nazwa, wspomnianego wyżej studia, co nie powinno zbytnio dziwić. Jest to bowiem debiutancki produkt ekipy złożonej głównie z byłych pracowników People Can Fly, CD Projekt RED oraz City Interactive. Panowie (i zapewne też Panie) mają w doświadczeniu takie gry, jak Wiedźmin 2: Zabójcy Królów, Painkiller czy Sniper: Ghost Warrior.

Wizja fabularna jest może nieco banalna, ale dobrze sprawdza się w tego typu grze. Ziemia została opanowana przez obcych, którzy raz po raz podbijają jej kolejne zakamarki, a nasz bohater, etatowy żołnierz (konkretniej major) został wplątany w konflikt między dwoma rasami, oczywiście złowrogo nastawionymi. Wszystko w cyberpunkowej otoczce i ogólnie mrocznym klimacie.

Jak nie trudno się domyśleć, w Hard Reset zabawa polega głównie na eliminowaniu wrogów, do czego przydają się nam dostępne bronie. Zaczynając od wielofunkcyjnego karabinu, potrafiącego transformować się w strzelbę, poprzez granatnik, kończąc na futurystycznej pukawce strzelającej plazmą – wszystko to jest bardzo pomocne w osiągnięciu celu, jakim jest...właśnie, nie do końca wiadomo co. Nie zmienia to jednak faktu, że powrót do gier w stylu Doom czy Painkiller jest strzałem w dziesiątkę, w rzeczywistości opanowanej taktycznymi shooterami.

Jak każdy polski produkt, tak i Hard Reset przyprawia nas o nieco szybsze bicie serca, bowiem jest to już kolejna rodzima produkcja, która może okazać się światowym hitem. Za grafikę odpowiada silnik o nazwie Road Hog, autorski twór napisany specjalnie na potrzeby tego tytułu. Trzeba przyznać, że prezentuje się wybornie i na jakość oprawy graficznej, z pewnością nie możemy narzekać. 


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Hard Reset