Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Halo: Combat Evolved

Kategoria: Gry akcji
Producent: Bungie Software
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 17.11.2009
Rozmiar: 131.03MB
System operacyjny: Windows ME, 2000, Vista, NT, 7
Liczba pobrań: 1045

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Halo: Combat Evolved

  • CPU 1,0GHz Intel/AMD,
  • 256MB RAM,
  • 32MB akcelerator 3D
Opis - Halo: Combat Evolved
­Gra Halo:Combat Evolved to tytuł, jaki powinien zainteresować każdego miłośnika dobrych gier akcji. Pozwala on bowiem wcielić się w członka formacji bojowej rzuconego na front walki z obcą rasą. Gameplay Halo: Combat Evolved to niesamowite, dynamiczne boje na polach walki przyszłości, o czym możesz się przekonać, pobierając za darmo Halo: Combat Evolved w wersji demo.

Oczywiście download Halo: Combat Evolved w tej wersji jest całkowicie darmowy. Pozwoli Ci on na poznanie mechaniki gry oraz jej oprawy audiowizualnej. Trzeba przyznać, że pod względem grafiki i udźwiękowienia tytuł ten prezentuje się całkiem przyjemnie. Co ważne, oprócz przemierzania terenu piechotą możemy tu także używać dostępnych pojazdów – zobacz gameplay Halo: Combat Evolved dostępny na naszych stronach. Prócz trybu singlowego możliwa jest zabawa w multiplayerze, gdzie możesz zmierzyć się z innymi żywymi graczami. Walki w obu trybach toczą się zarówno na powierzchni planety, jak też i w podziemnych bazach ludzi oraz obcych. Świat gry jest dośc rozległy i nigdy nie wiesz, skąd nadejdą wrogowie – musisz mieć oczy dookoła głowy.

Gra została wydana na dwie platformy – mamy halo Wars na PC oraz Xbox. Wymagania Halo: Combat Evolved w wersji komputerowej nie są zbyt wysokie, więc możesz bawić się tym tytułem nawet na średniej klasy sprzęcie. W naszym kraju wydano Halo: Combat Evolved po polsku, dlatego też po zakupie gry nie jest Ci potrzebne żadne spolszczenie Halo: Combat Evolved. Za wydanie Halo: Combat Evolved pl odpowiada Microsoft Games Studios. Uprzedzamy jednak, że dostępne w opcji free download demo Halo: Combat Evolved nie jest zrobione z polskiej wersji gry i przyda się znajomość języka do zabawy.

Jeśli podczas zabawy masz problemy, przydadzą Ci się kody do Halo: Combat Evolved. Wpisz w wyszukiwarce „Halo: Combat Evolved cheats”, aby znaleźć porady i triki do zabawy. Jeśli chcesz, ściagnij obrazki Halo: Combat Evolved znajdujące się w galerii przy tym opisie. Dadzą Ci one pojęcie o oprawia audiowizualnej tego tytułu. Na oficjalnej stronie gry są także dostępne różne dodatki do Halo: Combat Evolved za free.

A również za darmo znajdziesz na naszych stronach patch Halo: Combat Evolved, który przyda się każdemu posiadaczowi pełnej wersji gry. Pobierz go więc i ciesz się zabawą bez problemów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Halo: Combat Evolved