Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Half-Life: Opposing Force

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Gearbox Software
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 16.02.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Half-Life: Opposing Force

Pentium II 266MHz, 32MB RAM, akcelerator 3D
Opis - Half-Life: Opposing Force
Half-Life Opposing Force to pierwszy, oficjalny dodatek do jednej z najpopularniejszych gier FPS wszech czasów. Wcielamy się w nim w rolę zupełnie odwrotną niż w przypadku podstawowej wersji (stąd przymiotnik „opposing” w tytule), mianowicie w żołnierza, którego celem numer jeden  jest zabicie Gordona Freemana, postaci prowadzonej przez nas w pierwowzorze.

Nie trudno się więc domyśleć, że fabularnie znów przeniesiemy się do kompleksu Black Mesa, by tam, wspólnie ze swoim oddziałem wytropić i zabić znanego naukowca. Nie będzie to jednak takie łatwe,  bowiem sprawy przybrały nieoczekiwany tor i proste, wydawać by się mogło zadanie, przerodziło się w coś naprawdę trudnego, a na domiar złego zostaliśmy oddzieleni od naszych kompanów i musimy toczyć walkę z obcymi na własną rękę.

Jak się okazuje, niezwykle inteligentna i agresywna rasa X wyszła już poza laboratorium Black Mesa i teraz stanowi zagrożenie dla całego świata. Oczywiście wiąże się to również z przeniesieniem akcji gry poza zamknięte rejony kompleksu, na nieco bardziej otwarte ulice. Silnik graficzny nie uległ specjalnej zmianie, nie mniej jednak możemy zauważyć, że został nieco podrasowany w stosunku do pierwowzoru, co oczywiście czyni go dokładniejszym i ładniejszym.

Po raz kolejny do naszej dyspozycji otrzymamy pokaźnych rozmiarów arsenał broni i gadżetów wojskowych, w tym broń obcych, którą możemy wykorzystać na niektórych poziomach. Strukturalnie gra nie uległa specjalnej zmianie, toteż nadal głównym zadaniem będzie eliminowanie wrogów, którzy „napatoczą” się nam pod lufę. Oczywiście czeka nas również wiele zagadek logicznych, a dzięki ciekawemu designowi etapów, gra daje naprawdę dużo przyjemności.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Half-Life: Opposing Force

dodał: ~wwe to super żecz , 12.12.2010

ja mam pełną wersie tej gry fajna jest i lepsza od half life blue shift polecam

dodał: ~Klawisz , 14.04.2010

Mogę to skądś ściągnąć w pełnej wersji?

dodał: ~Eafat , 05.04.2010

dziala ?\n\n

dodał: ~szkielet , 02.03.2010

??

dodał: ~szkielet , 02.03.2010

czy ta gra wa nie dzilala