Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Half-Life 2: Episode Two

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Valve Software
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 11.02.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Half-Life 2: Episode Two

Pentium 4 3 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 5700 lub lepsza), 5 GB HDD
Opis - Half-Life 2: Episode Two
Half-Life 2: Episode 2 to, jak sugeruje nazwa drugi dodatek do gry Half-Life 2. Jest to kolejna kontynuacja fabularna historii opowiedzianej, tak naprawdę ponad dekadę temu.

Znów produkt Valve nie zaskoczy nas niczym nowym, bowiem i jego grafika i sam gameplay prezentują się dokładnie tak samo, jak w przypadku Half-Life 2 i jego pierwszego dodatku, tj. Episode 1. Rzeczywiście słowo „epizod” to idealne określenie tego co dzieje się w tej grze. Jest to bowiem kolejny rozdział historii opowiedzianej przy okazji pobytu Gordona Freemana w City 17 (a tak naprawdę w laboratorium Black Mesa, które „zwiedzaliśmy” przy okazji Half-Life).

Tym razem znajdujemy się na przedmieściach miasta, z którego uciekaliśmy w epizodzie pierwszym, co oczywiście determinuje radykalną zmianę otoczenia i lokacji, jakie napotkamy w grze. Tym razem autorzy postarali się o przepięknie skonstruowane lasy z całą masą roślinności oraz słynne „suburbie”, w których przebywają uciekinierzy z miasta oraz ludzie należący do ruchu oporu.

Lokacje znów są przepiękne, czasami wręcz potrafią zaskoczyć. Jak inaczej nazwać moment, w którym znajdujemy, ukrytą głęboko w lesie bazę wojskową z silosami atomowymi? Do naszej dyspozycji oddano również specjalny, dwuosobowy samochód, którym możemy przemierzać większe dystanse.

Half-Life 2: Episode 2 charakteryzuje się przede wszystkim, zdecydowanie najtrudniejszymi w całej serii zagadkami logicznymi. Aby je rozwiązać musimy wykazać się nie tylko intuicją, ale również podstawową znajomością różnorakich praw fizyki.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Half-Life 2: Episode Two

dodał: ~milko , 22.10.2010

w szkole gram

dodał: ~Ja , 21.07.2010

NIeźle...

dodał: ~patryk5634 , 23.04.2010

jak to pobrać k*****

dodał: eryk2509 , 27.03.2010

jak to pobrac ????\n

dodał: ~bartolziom , 24.03.2010

zarypiste normalnie wyjebane

dodał: sorkingtor , 23.02.2010

cool