Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

GunZ: The Duel

Kategoria: Gry akcji
Producent: Maiet Entertainment
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 02.06.2009
Rozmiar: 213 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP
Liczba pobrań: 1436

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - GunZ: The Duel

  • DirectX 9.0c
  • Pentium III 500 MHz
  • 256 MB RAM
  • karta graf. Direct 3D z DirectX 9.0
Opis - GunZ: The Duel

Pobierz darmowego klienta gry akcji GunZ: The Duel!

GunZ: The Duel to dynamiczna gra akcji, osadzona w świecie, gdzie magia istnieje równorzędnie z techniką. Są tu dwa wielkie państwa: Imperium oraz Republika. Po dekadach wojny zawarły ze sobą rozejm, jednak dotychczasowi żołnierze biorący udział w konflikcie nie wiedzą, co ze sobą zrobić. Oba kraje zaczynają przemierzać renegaci i bandyci, zaś przeciw nim stają siły porządku oraz łowcy nagród.

Pobierz darmowego klienta gry i dołącz do jednej ze stron! Stwórz niepowtarzalną postać, którą będziesz wykonywał misje. Czekają na Ciebie przeciwnicy do pokonania, krainy do eksploracji oraz liczne skarby do odkrycia. Do dyspozycji dostaniesz spory arsenał broni - od miecza po karabin maszynowy. W tej grze nic Cię nie ogranicza - wędrujesz tu gdzie tylko chcesz i robisz to, na co masz ochotę. Możesz wędrować sam lub z innymi żywymi graczami. Nic również nie stoi na przeszkodzie, byś dołączył do jednego z wielu klanów, jakie istnieją w GunZ.­

GunZ: The Duel to gra, która powinna zainteresować każdego miłośnika gier akcji. Jednym z jej atutów jest to, że twórcy bez przerwy rozbudowują jej świat oraz wciąż dodają nowe misje.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: GunZ: The Duel

dodał: ~Babcia Mirka , 06.03.2010

A może herbatke ?

dodał: ~Thomas , 21.12.2009

lol pomuzcie ta gra jest odjazdowa ale chce miec takie fajne ubrania których nie ma w sklepach pomożecie Pliska