Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Greed

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Clockstone Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 10.08.2009
System operacyjny: Windows

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - Greed
­

Greed to gra akcji typu hack’n’slash w mrocznej scenerii cyberpunkowego świata przyszłości, w którym pięć najpotężniejszych kolonialnych megakorporacji toczy wojnę o dostęp do niewyczerpalnego źródła energii zwanego Ikarium. Przypomina to model gier opartych na fabułach sci-fi czerpiących z powieści i filmów, jak choćby Diuna (tam piaski Arrakis skrywały przyprawę, czyli melanż, dający dar jasnowidzenia, umożliwiający Gildii podróże itd.). W tym świecie ludzie i inne rasy muszą opowiedzieć się po czyjejś stronie, podobnie jak gracz wcielający się w żołnierza trwającej wojny. Możemy spodziewać się, że przedstawiający fabułę Greed trailer pokaże również i te realia.

­

Zapowiedziana przez firmę HeadUp Games, wydawcę Greed, premiera ma przypaść na listopad b.r. Greed pc ma oferować zarówno rozgrywkę single-, jak i multiplayer. W rozgrywce przez sieć możemy włączyć tryb współpracy łącznie trzech graczy. Nie przewidziano na razie wydania wersji konsolowych, więc Greed na ps3 czy Greed na xbox 360 to póki co mrzonka, choć wydaje się, że gra nadawałaby się do interfejsu konsolowego. Sam gatunek hack’n’slash z walkami z bronią krótkiego zasięgu obejmuje wiele słynnych tytułów, w tym serie Prince of Persia, Golden Axe czy Devil May Cry. Jego nazwa wywodzi się właśnie ze specyficznego rodzaju kampanii w systemie RPG Dungeons & Dragons, w którym walka jest celem samym w sobie. Jest szansa, że przed oficjalną premierą w listopadzie pojawi się jeszcze Greed demo.

­

W grze do wyboru mamy ciągle swojego rodzaju trio - trzy klasy postaci, każda z trzema grupami umiejętności i wreszcie trzy poziomy trudności rozgrywki (im trudniej, tym większe bonusy). W Greed game play polega w dużej mierze na ciągłej walce i rozwijaniu potrzebnych w niej wspomnianych umiejętności. Dzięki nim oraz gadżetom technologicznym, jak nowe pancerze i bronie, mamy szansę na stworzenie prawdziwego terminatora w trwającej wojnie. Uzbrojenie możemy zabierać pokonanym przeciwnikom lub znajdować dzięki typowemu grindowaniu. Dla każdej z trzech klas postaci rozgrywka, a w szczególności walka wygląda zupełnie inaczej, trzeba wykazać się pomysłowością, zwłaszcza w starciach z gigantami. Greed jak inne gry hack’n’slash wymaga nieustannego zmagania się z licznymi przeciwnikami, których będziemy mogli spotkać na swojej drodze – w tym z dziwnymi rasami tego universum, żołnierzami innych korporacji, zbuntowanymi maszynami i wreszcie z potężnymi bossami. Niestety nie została jeszcze udostępniona przez developerów Greed galeria ze screenami z gry. Wiadomo natomiast, że rozgrywka będzie odbywać się w widoku TPP, w całkowicie trójwymiarowej, nowoczesnej oprawie graficznej. Wydawcy przewidzieli dla zainteresowanych grą Greed download tapet i screenów jeszcze przed premierą.

­

Nie zostały jeszcze podane potrzebne to uruchomienia Greed wymagania sprzętowe. Nie jest też znana możliwość odpalenia Greed na windows 7. Zobacz inne gry akcji na naszym portalu.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Greed