Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Grand Theft Auto 2

Kategoria: Gry akcji
Producent: DMA Design
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 19.04.2011
Rozmiar: 12.3 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 829

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Grand Theft Auto 2

  • Pentium II 233MHz
  • 64MB RAM
Opis - Grand Theft Auto 2

Grand Theft Auto 2 ponownie przenosi nas, do świata przestępstw. Kolejny raz, musimy zająć się wykonywaniem zadań, zlecanych nam przez członków mafijnego półświatka. Tym razem, miejscem naszych działań, jest wyimaginowana metropolia.

Może się wydawać, że jest to mało w porównaniu z poprzednią częścią, w której mogliśmy odwiedzić aż 3 miasta. Jednak wbrew pozorom obszar, po którym możemy się poruszać, nie jest wcale mniejszy. Dodatkowo podzielony został na dzielnice, w których działają lokalne gangi, mogące mieć dla nas niekiedy dodatkowe zlecenia. Podejmując się wykonywania jakichkolwiek zadań, warto mieć na uwadze respekt, którego znaczenie w Grand Theft Auto 2 zostało zwiększone. Praca dla jednej grupy przestępczej, może sprawić, że wzbudzimy wrogość innych gangów.

Oczywiście nadal, naszym największym zmartwieniem jest policja, której funkcjonariusze ruszą za nami w pościg, gdy tylko popełnimy jakieś przestępstwo. Jeśli jednak nasze występki będą poważniejsze, oprócz policji do walki z nami, mogą ruszyć też agenci FBI oraz wojsko. Do obrony przed nimi, wykorzystamy rozbudowany arsenał broni, obejmujący nawet wyrzutnię rakiet. W Grand Theft Auto 2 czeka na nas też około 120 modeli samochodów i pojazdów, które przydadzą się nie tylko do ucieczek przed stróżami prawa. Okażą się również bardzo pomocne, w szybszym przemieszczaniu się po mieście, które jest naprawdę duże. Oprawa wizualna w dużej mierze przypomina to, do czego przyzwyczaiła nas poprzednia część. Zarówno wszelkie modele postaci, samochody jak i samo miasto prezentują się lepiej, jednak nadal mamy do czynienia z charakterystycznym widokiem, który bez wątpienia wyróżnia tą grę.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Grand Theft Auto 2