Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Global Ops: Commando Libya

Kategoria: Gry akcji
Producent: Spectral Games
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 03.11.2011
Rozmiar: 663.7 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 202

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.
Opis - Global Ops: Commando Libya

Global Ops: Commando Libya przedstawia nam historię fikcyjnego bossa mafijnego, który zagraża pokojowi na świecie, gdyż wszedł w posiadanie bomby atomowej.

Zamierza on sprzedać swoją cenną zdobycz, przywódcy Libii by ten mógł dokonać ataku terrorystycznego na USA. Naszym zadaniem, jako członka oddziału specjalnego jest do tego nie dopuścić. Fabuła Global Ops: Commando Libya nawiązuje w pewien sposób do autentycznych wydarzeń, które miały miejsce w 1968 roku. Dotyczą one bombowca typu B-52G, który w niewyjaśnionych okolicznościach zaginął nad Oceanem Arktycznym. Trzy z przewożonych przez niego bomb atomowych udało się odzyskać, jednak ostatniej nie odnaleziono.

Twórcy tego tytułu postarali się o to, by ta historia miała ciąg dalszy. Misji w grze jest tylko dziewięć, są one jednak dość długie a dodatkowo rozgrywają się w przeróżnych miejscach na świecie co sprawia, że dostarczają wiele emocjonującej rozrywki. Mamy okazję uczestniczyć w walkach na terenie zabudowanym, sprawdzić się w roli strzelca pokładowego a nawet prowadzić pościgi. Twórcy Global Ops: Commando Libya nie zapomnieli o trybie multiplayer. Daje on możliwość rywalizacji dziesięciu graczom, co może wydawać się ilością niezbyt dużą, jednak w trakcie rozgrywki sprawdza się dobrze. Za grafikę odpowiada silnik Unreal Engine 3, co gwarantuje nam grafikę wysokiej jakości.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Global Ops: Commando Libya