Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ghostbusters The Video Game

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Sega
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 21.07.2009
System operacyjny: Windows

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Ghostbusters The Video Game

  • Core 2 Duo 2.6 GHz,
  • 2 GB RAM,
  • karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 lub lepsza),
  • 9 GB HDD,
Opis - Ghostbusters The Video Game

Ghostbusters, czyli Łowcy Duchów było filmowym hitem paręnaście lat temu. I jak do tej pory wyszło klika „Ghostbusters game” przeznaczonych na różne platformy – począwszy od ośmiobitowego Commodore 64 po wczesne PC. Na parę lat zapadła cisza w temacie i dopiero teraz otrzymujemy o nich nową produkcję – po długim okresie przerwy Łowcy Duchów powracają w dynamicznej grze akcji. Niestety, wydawca nie zdecydował się na udostępnienie do pobrania Ghostbusters w grywalnej wersji demonstracyjnej, dlatego też abyś podjął decyzję o ewentualnym zakupie tego tytułu, prezentujemy krótki opis gry.


Akjca Ghostbusters The Video Game rozpoczyna się w 1991 roku, tuż po skończeniu wydarzeń z drugiej części filmu. Nastaje okres względnego spokoju, po którym jednak duchy znowu zaczynają masowo nawiedzać Nowy Jork. Gracz steruje podczas zabawy młodym, nowym Łowcą, który dołączył do zespołu. Wykonując kolejne misje krok po kroku poznaje arkana duchołapstwa, dzięki czemu staje się coraz lepszy, pogromcą istot nie z tego świata. Oczywiście mamy tu i fabułę, a wiąże się ona z pojawiającą plagą istot niematerialnych. Łapanie duchów nie jest prostą sprawą. Zjawę najpierw trzeba wytropić, a dopiero potem wciągnąć w pułapkę. Dlatego też podczas zabawy – niestety, nie istnieje demo Ghostbusters – nieraz będziemy eksplorować dość dziwne miejsca, jak opuszczone tunele metra czy katakumby.

Łapanie duchów wiąże się z zarabianiem pieniędzy, to zaś idzie w parze z ulepszaniem posiadanego sprzętu. Gracz dzięki niemu staje się coraz bardziej skuteczny i pokonuje coraz silniejsze upiory. A to wszystko w realistycznej, w pełni trójwymiarowej oprawie audiowizualne. Warto zauważyć, że głosy pod wirtualnych Łowców Duchów podkładali aktorzy, którzy odgrywali ich w filmie. Szkoda tym bardziej, że nie jest możliwy download Ghostbusters w wersji demo, dzięki któremu wszystko mógłbyś sprawdzić. Nie ma też jeszcze wydawcy krajowego na ten tytuł, tak więc nie jest pewnym, czy wyjdzie Ghostubsters po polsku. Jeśli jednak nie będziemy mieli wersji Ghostbusters pl, pozostaje tylko nadzieja, że ktoś zrobi dostępne za free spolszczenie Ghostbusters.


Do zakupu gry może przekonać Cię także łatwy do znalezienia w sieci trailer Ghostbusters. Ukazuje on gameplay gry oraz cieszącą oko oprawę audiowizualną. Jeśli natomiast masz już pełną wersję i od czasu do czasu okazuje się ona zbyt ciężka do przejścia, pobierz kody Ghostbusters. Są one dostępne na naszych stronach i z pewnością skutecznie pomogą Ci w ukończeniu tego tytułu. Oczywiście kody Ghostbusters są za darmo. Nie musisz płacić za ich udostępnienie ani grosza.


Ghostbusters przystosowany jest do najnowszych systemów operacyjnych z rodziny Windows, tak więc możesz grać w Ghostbusters mając Windows 7. Niestety, nie ma wersji gry przeznaczonej na system operacyjny na Linux. Jeśli posiadasz konsolę, z pewnością ucieszy Cię wieść, że gra ukazała się również na nie. I to na wszystkie aktualnie używane – PS2, PS3, XboX 360, PSP, Nintendo DS. oraz Nintendo Wii. Jednak również i na te platformy nie ma żadnej wersji demonstracyjnej.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Ghostbusters The Video Game