Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Gears of War

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Epic Games
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 09.09.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista

Brak

Wymagania sprzętowe - Gears of War

  • Pentium 4 2.4 GHz,
  • 1 GB RAM,
  • karta grafiki 128 MB (GeForce 6600 lub lepsza),
  • 12 GB HDD,
  • Windows XP/Vista
Opis - Gears of War
Gears of War to zdecydowanie jeden z najlepszych tytułów, jakie ukazały się w ciągu ostatnich lat.  Chcesz wiedzieć dlaczego? Niestety, nie ma wersji demo Gears of War, dlatego też poniższym opisem chcemy Ci pomóc zdecydować, czy warto zainwestować pieniądze w pełną wersję zabawy.
Zacznijmy od tego, że Gears of War game wydano na kilka różnych platform. Możesz więc grać w Gears of War na XboX 360, jak też bawić się Gears of War na PS3 oraz oczywiście PC.  Akcja tej wspaniałej gry opowiada dzieje Markusa feniksa, który na czele grupy żołnierzy staje do boju o losy ludzkiej cywilizacji. Przeciwnikiem jest Locust – najeźdźcy z kosmosu, który niespodziewanie uderzyli na Ziemię i uśmiercili setki milionów osób. Fabuła Gears of War 1 to oczywiście bezustanna walka z przeciwnikami – jednak poziom grafiki oraz oprawy dźwiękowej jest naprawdę niesamowity. Choć download Gears of War demo nie jest możliwy, zapewniamy, że od tej gry po prostu nie da się oderwać.  A oprócz kampanii mamy też Gears of War multiplayer. Oferuje on nam dość zróżnicowane mapy – od otwartych przestrzeni po miejsca pełne gruzów, gdzie dobrze zaczaić się na wroga.
Jak możesz zobaczyć Gears of War za darmo? Cóż, przede wszystkim polecamy zobaczyć oficjalny trailer Gears of War, który da Ci dobry pogląd na gameplay tej produkcji. Przy niniejszym opisie znajdują się obrazki z gry, a więcej znajdziesz, wpisując do wyszukiwarki frazę „gears of war screenshot”. W internecie znajdziesz również fanowskie dodatki do gry – wpisz tylko „gears of war maps”, a z pewnością ujrzysz linki do wielu stron z mapami dla multiplayera. Oczywiście download map Gears of War jest darmowy. Nie ma jednak żadnych grywalnych materiałów Gears of War za darmo.
Wspomnieliśmy, że zagrać można w ten tytuł na komputerze, ponieważ wydano Gears of War pod Windows. Gra powinna działać płynnie na wszystkich używanych obecnie systemach operacyjnych, możesz więc grać w Gears of War na Windows 7, bez problemu uruchomisz również Gears of War mając Vista oraz oczywiście będzie sterował Feniksem w Gears of War mając XP. Ze swej strony mamy dla Ciebie kody do gry (to nie jest trainer Gears of War ) oraz patch. Są one do pobrania za darmo z naszych stron.
 Gears of War I to świetna, dynamiczna gra. Dla wielu osób najlepszy tytuł 2006 roku.  Polecamy!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Gears of War

dodał: ~dadad , 08.01.2011

zobaczymy czy pojdzie

dodał: ~Orło , 27.04.2010

elo ziomy jak zapisywać w tej grze bo ja nie umie :( odp pisać na email:: stara008@o2.pl

dodał: ~Orło , 27.04.2010

elo ziomy jak zapisywać w tej grze bo ja nie umie :(

dodał: ~Gienions , 05.02.2010

Ja tam bez kombinacji ściągania i piratowania kupiłem tą gre w biedronce za nie całe 10 PLN,hehehe, najlepsza gra microsoftu i EPICA.WARTO BYŁO!

dodał: ~sss , 23.12.2009

żal ja chce ściągnąć tą gre a nie opis jej se czytać

dodał: ~migdus , 22.12.2009

jak to pobrac przez god