Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Garshasp

[ZAPOWIEDŹ]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Fanafzar Games Studio
Data dodania: 28.12.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Opis - Garshasp
Garshasp to gra, na którą warto zwrócić uwagę, ponieważ dość rzadko trafiają się tytuły stworzone w Iranie. A stamtąd właśnie pochodzi ta pozycja, nazywana przez niektórych „arabską odpowiedzią na God of War i Prince of Persia”. Wcielamy się tu w mitycznego Garshapa – jest to postać przypominająca nieco Wiedźmina, ponieważ zajmuje się ona zabijaniem potworów. Oczywiście potworów wywodzących się z mitologii bliskowschodniej – jak dewy, dżiny czy inne istoty. Niestety, nie ma wydania wersji demo Garshasp, dlatego nikt nie przetestuje gameplay przed nabycie tego tytułu. Można jednak znaleźć w sieci filmiki ukazujące rozgrywkę.

Sterowany przez graczy protagonista dzierży wielkie miecze, którymi eksterminuje niezliczone rzesze przeciwników. Jest ich sporo, ponieważ bohater staje naprzecie armii kreatur mroku, które zostały niegdyś pokonane, jednak teraz ponownie wznoszą głowy i chcą uderzyć na świat. Gameplay Garshasp jest dynamiczną grą akcji, wykonaną w cieszący oko sposób. Nie zabraknie pięknych krajobrazów, udanych animacji, a także efektownych przerywników filmowych.

Garshasp jest produkcją mało znanego studia z Iranu, jednak nie oznacza to, że jej twórcy nie wiedzą, co robią. Zarówno zaprezentowany w sieci trailer gry, jak też i screenshoty ukazują dość klimatyczną rozgrywkę, przy której z pewnością da się spędzić wiele godzin dobrej zabawy. Produkcja ta powstała wyłącznie na komputery PC i nie jest planowana jej konwersja na konsole. Nie ma póki co polskiego wydawcy tego tytułu, jednak dobrze by było, gdyby taki się  znalazł, bowiem rozgrywka wygląda naprawdę nieźle. Póki co pozostaje nam podziwiać Garshasp na filmikach i grafikach.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Garshasp