Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Freedom Force vs the 3rd Reich

Kategoria: Gry akcji
Producent: Irrational Games
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 29.10.2009
Rozmiar: 151.82MB
System operacyjny: Windows 98, XP, Vista
Liczba pobrań: 559

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Freedom Force vs the 3rd Reich

  • Pentium 4 1.8 GHz,
  • 256MB RAM,
  • karta grafiki 128MB (GeForce 4 lub lepsza),
  • 700 MB HDD
Opis - Freedom Force vs the 3rd Reich

­Freedom Force vs the 3rd Reich to kontynuacja fantastycznej gry taktycznej z elementami cRPG, która ukazała się 3 lata wcześniej na komputery osobiste. Tym razem twórcy postanowili odświeżyć tą grę o przygodach super bohaterów i raz jeszcze zdobyć uznanie graczy na całym świecie. Freedom Force vs the 3rd Reich do pobrania na dole opisu jest dziełem współpracy studia Irrational Games, oraz wydawcy Electronic Arts. Zdecydowali się oni ponownie udostępnić graczom demo Freedom Force vs the 3rd Reich, którego download jest dostępny na naszej stronie. Oczywiście wersja demonstracyjna Freedom Force vs the 3rd Reich jest za free. Ściągnij Freedom Force vs the 3rd Reich i pomóż super bohaterom po raz kolejny ocalić świat przed zagładą.

Tym razem twórcy postanowili przenieść graczy w czasy II wojny światowej, gdzie ich zadaniem będzie stawienie oporu dwóm totalitaryzmem i obalenie niejakiego Blitzkriega, oraz Red October. Po raz kolejny do naszej dyspozycji uzyskujemy ponad 20 super bohaterów z których tworzymy oddział, rozwijający swoje umiejętności w miarę postępu akcji. Świetna, komiksowa grafika to duży plus tej gry i prezentuje ją trailer z Freedom Force vs the 3rd Reich. Tym razem dystrybutor Freedom Force vs the 3rd Reich pl w naszym kraju się postarał i sprawił w ten sposób sporą niespodziankę. Wydanie Freedom Force vs the 3rd Reich po polsku ucieszyło wszystkich, zwłaszcza tych nie znających języka angielskiego. Spolszczenie Freedom Force vs the 3rd Reich stoi na wysokim poziomie i widać, że spędzono przy nim sporo czasu.

Przed grą warto wyszukać dodatki do Freedom Force vs the 3rd Reich do pobrania z sieci. Warto zwłaszcza uaktualnić swoją grę i pobrać patch do Freedom Force vs the 3rd Reich, bądź kody, które w trudnych chwilach ułatwią rozgrywkę. Tego typu bonusy do Freedom Force vs the 3rd Reich są za darmo, dlatego warto z nich skorzystać. Nic nie stoi też na przeszkodzie by nie uruchomić Freedom Force vs the 3rd Reich pod Windows 7. Pobierz Freedom Force vs the 3rd Reich i wciel się w super bohatera próbującego przeciwstawić się złu­Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Freedom Force vs the 3rd Reich

dodał: ~anonim442 , 16.10.2010

ja tam zainstaluję sobie demo z CD bo nie chce czekać a mam wolnego neta\n\na w ogóle fajna gierka ściągnąłem 2 cracki

dodał: ~smalec , 06.04.2010

fajne