Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Freedom Force

Kategoria: Gry akcji
Producent: Irrational Games
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 29.10.2009
System operacyjny: Windows 98, XP, Vista
Liczba pobrań: 2611

Brak

Wymagania sprzętowe - Freedom Force

  • Pentium II 300MHz,
  • 64MB RAM,
  • akcelerator 3D
Opis - Freedom Force

Freedom Force to gra stworzona przez Irrational Games, która została wydana na komputery osobiste w 2002 roku zyskując spory rozgłos i uznanie graczy, dzięki swojej oryginalności. Jest to taktyczna gra z elementami cRPG w której kierujemy grupką komiksowych bohaterów, mających na celu uratowanie świata. Dostępne jest demo Freedom Force, które zapewne przekona niezdecydowanych do zakupu tej pozycji. Wersja demonstracyjna Freedom Force za free pozwala na przejście jednej z przykładowych misji i zaznajomienie się z modelem gry. Download Freedom Force odbywa się dość szybko i warto poświęcić mu trochę czasu. Ściągnij Freedom Force i spróbuj ocalić świat przed zagładą.

W grze naszym zadaniem jest uratowanie świata przed kosmitami na czele z Lordem Dominiom, który za pomocą energii X chce zniszczyć Ziemię. Gracz staje na czele oddziału super bohaterów, którzy postanawiają nie dopuścić do zagłady. Chociaż Freedom Force nie jest za darmo to warto wydać trochę pieniędzy i zagrać w jedną z ponad 20 misji, jakie oferuje ta gra. Możemy w niej wybrać także swój oddział do walki z ponad 25 dostępnych super bohaterów, których rozwój wygląda jak w klasycznej grze cRPG. Więcej informacji na temat tej gry uzyskacie oglądając trailer z Freedom Force. Na naszej stronie jest cała masa dodatków do Freedom Force do pobrania zupełnie za free. Warto zwłaszcza skorzystać z okazji i zainstalować patch do Freedom Force, który eliminuje sporo bugów w grze. Przydają się także kody do Freedom Force, które pomogą „ruszyć” z nawet najtrudniejszego miejsca w grze. W Internecie można także znaleźć masę mods do Freedom Force, które przedłużają żywotność tej pozycji. Nie powinno być też żadnych problemów z uruchomieniem Freedom Force pod Windows 7. Szkoda tylko, że nie ma Freedom Force po polsku. Brak Freedom Force pl nie przeszkadza jednak, gdyż gra i tak znalazła dystrybutora w naszym kraju. Niestety nie istnieje również żadne dodatkowe spolszczenie do Freedom Force, dlatego gracze skazani są na wersję angielską. Pobierz Freedom Force i zobacz czy zdołasz ocalić świat przed szalonym doktorem. ­Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Freedom Force

dodał: Wera99 , 26.12.2011

GŁUPIA GRA

dodał: ~Tomix , 25.11.2010

Dla innych fajne,dla innych Flupie :)

dodał: ~dawid , 01.04.2010

gupia gra